Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować ...

Windows problemy 06 Gru 2018 15:05 75 5
  • #1 06 Gru 2018 15:05
    Windows problemy
    Poziom 3  

Witam mam problem z zalogowaniem się na Windows to znaczy na konto. Otóż tak proszę czytać uważnie, tak tak wiem pewnie dacie mi link do strony, żeby ten błąd naprawić ale próbowałem to. Więc tak mam na komputerze 2 partycje: SYSTEM-R7, na której jest zainstalowany pierwszy Windows 7 oraz drugą partycje, na której jest zainstalowany drugi system. Niestety gdy zainstalowałem nowy system na drugą partycje bo na tej gdzie był pierwszy system nie mam miejsca tak instalowałem znowu Windows 7 bo ten strasznie muli. I przy uruchomieniu laptopa mam do wyboru: Windows 7 i Windows 7. Gdy wybiorę tą pierwszą opcję tą, na której jest zainstalowany nowy system na początku normalnie dało się zalogować natomiast gdy chciałem się zalogować na drugi system ten co muli nagle wyskoczyła mi informacja, że mam fałszywe oprogramowanie, że musze aktywowac produkt windows. Ja miałem tu wpisany klucz na drugim windowsie nie miałem. I postanowiłem wyłączyć tego Windowsa i przy uruchomieniu laptopa wybrałem opcję ten nowy Windows 7 i wyświetla mi się komunikat: Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować profilu użytkownika. Tak tak wchodziłem na tą stronę: http://helpdeski.pl/logowanie-uslugi-profilow/ i niestety próbowałem to zrobić jak piszą i nie ma tam czegoś jak: ProfileImagePath a każą szukać dam wam zdjęcia ekranu i proszę o pomoc chcę wejść na tamtego Windowsa. Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować ... Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować ...

0 5
  • #2 06 Gru 2018 22:43
    Piotr160292
    Poziom 36  

Otwórz dziennik zadarzeń. Zakładce bodajże system będziesz miał podane dlaczego dokładnie profil nie działa. Jeżeli Cię to nie obchodzi, możesz skasować z drugiego konta, albo z poziomu np. live cd jakiegoś folder Twojego konta w folderze users na partycji systemowej. Zalogowanie się na skasowanym folderze spowoduje ponowne utworzenie plików profilu i będzie okej.

0
  • #3 07 Gru 2018 16:02
    Windows problemy
    Poziom 3  

Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować ...

Nic tam się nie wyświetla mam do ciebie pytanko mój model komputera to HP Pavilion dv6000 i bo mam na 2 partycjach zainstalowane systemy 2 po Windows 7 i chciałbym wykasować jeden Windows z 1 partycji ten, który był jako pierwszy na kpomputerze a ten drugi na tej drugiej partycki żeby został jak to zrobic żeby wszystko działało? Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować ... Chcę wykasować ten 1 Windows z partycji WINDOWS-R7 (tutaj jest ten system, który działą) A na tej drugiej Dysk lokalny tam jest ten Windows który nie działa i dlatego ten temat jakis sposób?

0
  • #4 07 Gru 2018 16:11
    Piotr160292
    Poziom 36  

Musisz poczekać. Jak widzisz pokazuje Ci że jest ponad 56 tyś. zdarzeń, więc nie licz że Ci to wskoczy w 3 sekundy. Trzeba poczekać 5 może nawet 10 minut aż on to przetworzy. Jeżeli chodzi o Windowsa to po prosru formatujesz tą partycję i tyle. Jeżeli pojawi się problem z rozruchem to musisz odpalić instalkę Windowsa i na drugim ekranie, po wyborze języka, klikasz napraw komputer w lewym rogu i tam będziesz miał opcję naprawy rozruchu, ew. możesz włączyć wiersz poleceń i wpisać komendy:
    bootrec /fixboot
    bootrec /fixmbr
    bootrec /rebuildbcd i to powinno rozwiązać problem.

0
  • #5 08 Gru 2018 10:26
    Windows problemy
    Poziom 3  

Ale tak na systemie uruchomionym mam to formatować czy wejść gdzieś?

Dodano po 18 [godziny]:

Jak sformatować ta partycje? Komputer to HP Pavilion dv6000

0
  • #6 08 Gru 2018 14:33
    Piotr160292
    Poziom 36  

Możesz np. spod instalatora Windows sformatować, ew. spod Windowsa, o ile pozwoli. Nie wiem, nigdy nie formatowałem partycji systemowej spod Windowsa i fakt faktem głupio przyznać,ale nie wiem.

0