Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Tychy- starocie za darmo - płyta gł + RAM+ grafika + dysk + sieciówki

Gonza 06 Gru 2018 20:58 81 0
  • #1 06 Gru 2018 20:58
    Gonza
    Poziom 27  

Witam

Mam do oddania płytę główną Gigabyte GA-K8U wraz z procesorem Sempron 2500. Do tego cztery kości RAM DDR (3x 512MB, 1x 1GB), karta graficzna prawdopodobnie Powercolor Radeon X1650, dwie sieciówki i jak ktoś by chciał do zestawu dysk Samsung 10,2GB.

Płyta główna odpala i działa z pamięciami i tą kartą graficzną, jakoś specjalnie tego nie testowałem bo nie mam czasu, a leży mi to i szkoda wyrzucić. Dysk z tego co pamiętam powinien być sprawny. Grafika ma z jednaj strony lekko uszczerbiony układ, widać na foto.

Oddam za darmo, może komuś się przyda do zabawy.
    Odbiór osobisty w Tychach.

[Sprzedam] Tychy- starocie za darmo - płyta gł + RAM+ grafika + dysk + sieciówki [Sprzedam] Tychy- starocie za darmo - płyta gł + RAM+ grafika + dysk + sieciówki [Sprzedam] Tychy- starocie za darmo - płyta gł + RAM+ grafika + dysk + sieciówki [Sprzedam] Tychy- starocie za darmo - płyta gł + RAM+ grafika + dysk + sieciówki [Sprzedam] Tychy- starocie za darmo - płyta gł + RAM+ grafika + dysk + sieciówki [Sprzedam] Tychy- starocie za darmo - płyta gł + RAM+ grafika + dysk + sieciówki [Sprzedam] Tychy- starocie za darmo - płyta gł + RAM+ grafika + dysk + sieciówki

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).