Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metalwork
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW RCD 300 kodowanie - Wyciszenie po wbiciu wstecznego.

lukaszf1983 06 Gru 2018 21:19 66 2
  • #1 06 Gru 2018 21:19
    lukaszf1983
    Poziom 4  

Witam, znów po prośbie... ;) Otóż sprawa wygląda następująco, stałem się posiadaczem VW Tourana z 2009 roku, fabrycznie zamontowane zostało radio RCD 210 które niestety ma uszkodzenie czytnika laserowego , czyszczenie nie daje rezultatu. Wymieniłem na RCD 300 i tu pojawia się problem bo radio nie wycisza się po wbiciu wstecznego a w RCD 210 ta funkcja jest dostępna (uaktywniona). Wiem że jest możliwość uruchomienia tej funkcji, tylko pytanie gdzie...? Przeszukałem już chyba wszystko i tylko ogólna gadka o ukrytych opcjach itp. Dlatego zwracam się z prośbą o informacje/rady jak to uruchomić na którym kanale. Jestem w posiadaniu skanera diagnostycznego, więc nie będzie z tym problemu. Pozdrawiam Łukasz

0 2
  • Metalwork
  • #2 06 Gru 2018 21:58
    Launch78
    Poziom 16  

Vcds i zrobisz bez problemu

0
  • Metalwork
  • #3 06 Gru 2018 22:28
    lukaszf1983
    Poziom 4  

Hmmm, może źle się wyraziłem... skaner który posiadam umożliwia kodowanie, adaptację itp. Chodzi mi o samą procedurę aktywacji, internet przeszukałem (może źle szukam) i nic, znalazłem tylko jak uruchomić wyświetlanie prędkości na LCD radia, ale to mnie akurat nie interesuje. Pozdrawiam

0