Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Razer Kraken 7.1 V2 - Razer Synapse nie wykrywa słuchawek.

06 Gru 2018 21:28 1344 1
  • Poziom 3  
    Witam wszystkich!
    Zgłaszam się z prośbą o pomoc ponieważ moje słuchawki działały po tym jak na nowo zainstalowałem Windows 10 Home.
    Mogłem w programie Razer Synapse 2.0 ustawiać czy mają mieć Bass Boost czy mają mieć Sound Normalization itd.
    Miałem problem z przeglądarkami ponieważ co jakiś czas występował błąd DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET a miałem podłączony internet na innych urządzeniach działał.
    No to przez to że już się wkurzyłem to postanowiłem wpisać na Google jak rozwiązać ten błąd no i zrobiłem to wpisałem w Wierszu Polecenia komendę : netsh winsock reset
    Zrestartowałem komputer i nagle widzę że po tym nie mogę ustawić basów itd.
    Załączam do tego zdjęcie o co mi chodzi z tym ustawianiem i proszę o szybką odpowiedź bo dałem trochę za słuchawki a nie będę nowych kupował bo mi zależy żeby było trochę w nich basu nie ukrywam że czasami lubię posłuchać jakichś piosenek bass boosted.
    Z góry dziękuje :)
    Razer Kraken 7.1 V2 - Razer Synapse nie wykrywa słuchawek. Razer Kraken 7.1 V2 - Razer Synapse nie wykrywa słuchawek.
  • Poziom 37  
    Z tymi basami to ja bym uważał. To jest mega zabójca słuchu i za 20-30 lat możesz skończyć z ślimakiem wspomagającym w uchu. Co do samego problemu to pewnie coś się wykrzaczyło. Zainstalowałbym program Revo uinstaller, za jego pomocą wyrzuciłbym ten program w trybie łowcy i wgrał jeszcze raz. Myślę, że to rozwiąze problem. Jeżeli nie, proponuję znaleźć namiar na support Razera i niech się wykażą. W końcu zapłaciłeś to mają psi obowiązek teraz udzielić pomocy.