Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3 kamery ip w biurze overmax

sytlos 07 Gru 2018 10:16 72 2
  • #1 07 Gru 2018 10:16
    sytlos
    Poziom 1  

witam, słowem wstepu, na przestrzeni czasu zakupywałem kamery ip do domu. teraz otworzyłem małe biuro w małym mieście i jak to zwykle bywa nie ma na nic kasy, a potrzebuję załozyć monitoring taki tylko dla mnie.
    posiadam :
    kamerę wewnętrzną IP - overmax 3.2 (podłączona po rj 45)
    kamerę wewnętrzną IP - overmax 3.3 (również podłączona po rj 45)
    kamerę zewnętrzną IP - overmax 4.4 (chciałbym aby była po wifi)
    pisałem już do obsługi overmax ale mi odpowiedzieli że nie ma możliwości aby połączyć działanie tych kamer do jednego programu(z możliwością podglądu przez internet).
    Myślę jednak że nie można poprzez zastosowanie tylko ich oprogramowania.
    A wiadomo że jest do tego dużo programów.
    prosze o fachową pomoc jak krok po kroku połączyć je jednym programem.
    powiedzcie mi proszę jakich jeszcze informacji potrzebujecie?
    pozdrawiam

0 2
  • #2 11 Gru 2018 19:37
    tetezz
    Poziom 6  

Mógłbyś to wszystko spiąć do jednego rejestratora. W tedy wystarczy ściągnąć aplikację producenta rejestratora i już masz zdalny podgląd + podgląd na żywo po podłączeniu monitora + nagrywanie na dysku . Poza tym zaczęło by to wyglądać jak normalny monitoring. A i jak już masz kupować takie kamerki IP WiFi to polecał bym chociażby Dahua, a ceny podobne.

0
  • #3 11 Gru 2018 20:03
    dawidedziu
    Poziom 28  

tetezz napisał:
    Mógłbyś to wszystko spiąć do jednego rejestratora. W tedy wystarczy ściągnąć aplikację producenta rejestratora i już masz zdalny podgląd + podgląd na żywo po podłączeniu monitora + nagrywanie na dysku .

Kamery Overmax i rejestrator? Jakoś tego nie widzę. Na stronie www producenta, ani słowa o możliwości ich podłączenia pod rejestrator - u wujka Googla również nic takiego nie ma(zresztą sam autor napisał, że od producenta dostał takie informacje). A jak już coś takiego masz to podaj modele, które to obsłużą.

Po za tym to te kamery to ZABAWKI, które mogą służyć do podglądu np dziecka w pokoju obok itp, do niczego innego to się nie nadaje(mowa o bezproblemowym podglądzie).

0