Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo - Tablet lenovo, nie działa ładowanie

Skskss 08 Gru 2018 19:53 429 5
  • #1 08 Gru 2018 19:53
    Skskss
    Poziom 2  

Witam ,mam problem z tabletem marki lenovo,modelu niestety nieznam ,problem jest następujący,tablet się nie ładuję.Jaka jest tego przyczyna,jak to naprawić? Lenovo - Tablet lenovo, nie działa ładowanie Lenovo - Tablet lenovo, nie działa ładowanie Lenovo - Tablet lenovo, nie działa ładowanie Lenovo - Tablet lenovo, nie działa ładowanie

0 5
  • #3 08 Gru 2018 20:02
    Skskss
    Poziom 2  

PITERRR napisał:
    Po primo co to za kable tam wystają i czemu nie jest jeszcze rozebrany? Gniazdo ładowania jest sprawne?

1.Niestety ,kiedy natrafiłem na poradnik ,jak wyjąć tą baterię i ją samemu naładować,wyrwałem te kable.
    2.W jakim sensie mam go jeszcze bardziej rozebrać?

0
  • #4 08 Gru 2018 20:18
    PITERRR
    Poziom 43  

To nie jest telefon bo ma dwa sloty na karty sim i kartę micro SD. Ale przechodzę do meritum sprawy no trzeba taśmę z prawej strony odpiąć dwa odkręcić wszystkie śrubeczki i zdjąć obudowę i wyjmij tą baterie.

Dodano po 2 [minuty]:

Ale jak nigdy tego nie robiłeś to nawet się nie zabieraj bo możesz uszkodzić jeszcze bardziej to Lenovo.

0
  • #5 08 Gru 2018 20:22
    Skskss
    Poziom 2  

PITERRR napisał:
    To nie jest telefon bo ma dwa sloty na karty sim i kartę micro SD. Ale przechodzę do meritum sprawy no trzeba taśmę z prawej strony odpiąć dwa odkręcić wszystkie śrubeczki i zdjąć obudowę i wyjmij tą baterie.

Dodano po 2 [minuty]:

Ale jak nigdy tego nie robiłeś to nawet się nie zabieraj bo możesz uszkodzić jeszcze bardziej to Lenovo.

No dobra,dzięki za odp.Pozostaje oddać do serwisu(:

0
  • #6 08 Gru 2018 21:26
    KRY5PIN
    Poziom 34  

To jest tablet z rodziny A2xxx. Przy tym co zrobiłeś licz się z dodatkowym wydatkiem na nową baterię.

0