Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Galaxy a7(2018) andr.8.0 - Youtube nie wyświetla wszystkich wyników

Jokidoki 08 Gru 2018 20:02 162 0
    Jokidoki
    Poziom 1  
    Witam,
    Mam problem natury softwarowej z Youtube. Aplikacja działa w 100% poprawnie ale gdy wchodzę na portal przez przegladarke(domyślnie chrome, ale próbowałem przez Firefoxa i defaultowa) youtube ładuje się bez problemów ale nie wyświetla wszystkich wyników takich jak przez aplikacje po wpisaniu tej samej frazy, jest ich o wiele mniej. Dodatkowo gdy wchodzę w moje subskrybcje owszem widzę wszystkie kanały ale po wejściu na jakikolwiek nie wyświetla prawie w ogóle filmów. Dodam że jestem we Francji i korzystam aktualnie z darmowego hotspota w mcdonald(Nawet gdyby filmy były po prostu blokowane przez McDonalda to dlaczego w aplikacji wszystko działa poprawnie A przez przeglądarkę nie?).
    Android zaktualizowany do najnowszej wersji, przeglądarka również.
    Jestem zalogowany na tym samym koncie na aplikacji jak i przeglądarce. Ustawienia lokalizacji - PL.
    Może nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe bo przez aplikacje jak już mówiłem wszystkie filmy wyświetla ale nie daje mi to spokoju. Dodam że kolega który również w tym momencie jest we Francji nie ma tego problemu, tez android 8.0.
    Pozdrawiam i mam nadzieję że napisałem w poprawnym dziale :)
    P.s
    Nie mam dostępu do komputera.