Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Napad.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Jak odtworzyć zapis z monitoringu. Kamera Camspot 3.3

harnas707 08 Gru 2018 22:18 285 4
  • #1 08 Gru 2018 22:18
    harnas707
    Poziom 7  

Szanowni jesteście moją ostatnią deską ratunku i już powoli tracę nadzieję. Otóż posiadam zestaw 3 kamer marki Camspot 3.3, wszystko działa cacy, podgląd live, nagrywanie na kartę SD itp, itd. Problem pojawia się gdy wyjmuję karte SD z kamery, podłączam ją do laptopa i próbuję odtworzyć/zgrać zapisany podgląd z monitoringu. Pliki są w formacie .264 i żaden odtwarzacz multimedialny sobie z tym nie radzi. Ani Vlc ) zmiana ustawień na kodek .264 nic nie zmienia ), ani zestaw kodeków do WMC, ani All player. Nie pomaga również konwertowanie plikow przez Format Factory ani Any video Converter.
    Naprawdę tracę już nadzieję, bardzo proszę o pomoc
    - Jak odtworzyć zapis z monitoringu. Kamera Camspot 3.3 - Jak odtworzyć zapis z monitoringu. Kamera Camspot 3.3

0 4
  • Napad.pl
  • Napad.pl
  • #4 08 Gru 2018 23:21
    c2h5oh
    Moderator

Czy masz zainstalowaną aplikację Camspot?
    W instrukcji jest opisane jak przeglądać te pliki.
    W załączniku instrukcja (jest dział w naszym języku).
    Jeżeli robisz wszystko zgodnie z instrukcją to nie ma siły by nie działało.

0
  • #5 09 Gru 2018 07:49
    harnas707
    Poziom 7  

Oczywiście że mam instrukcję, jeśli idzie podgląd na żywo i nacisnę przycisk nagrywania to wszystko jest ok.Plik się nagrać w formacie avi i mogę go odtworzyć bez problemu, natomiast jeśli ustawie tryb nagrywania w t.z zapetleniu i później próbuje je pobrać i odtworzyć przez aplikacje Camspot to owszem, pobierze mi plik w formacie avi ale ten plik ma rozmiar 0.00 . Jest tylko sama ikonka, wygląda to tak jak by rozpoczął proces pobierania i go nie kończył...
    Po wyjęciu karty Sd i usilowaniu konwertowania z poziomu laptopa problem jest taki jak w wątku tytułowym.
    Rozkladam ręce...

0