Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Zlecę wykonanie lampy o zmiennej mocy oświetlenia

mirwap 09 Gru 2018 02:44 213 0
    mirwap
    Poziom 1  
    Zlecę wykonanie urządzenia oświetlającego.
    Powinno się składać z 4 żarówek osadzonych każda w osobnej stojącej oprawie (moga być żarówki led jak najbardziej) - żarówki musza być wymienialne, oprawy niezależne od siebie - potrzebuję je umieścić w 4 różnych miejscach w pokoju.
    Musza być sterowane programem z komputera (podlączenie może być np przez usb) - w programie powinienem móc zmienić (np modyfikując plik tekstowy) czasy zapalenia i gasnięcia poszczególnych lamp (np. Lighton1, Delay(3000)Lightoff1 Lighton2) itp. każda lampa powinna zapalając się i gasnąć stopniowo zwiększać i zmniejszać natężenie emitowanego światła . Musiałbym móc wybrać czas kiedy chce aby dana lampa zgasła i się zaświeciła (dzięki temu będę mógł ustalić też jak długo ma się świecić) oraz móc ustalać przerwy między tymi akcjami.
    Koniecznym warunkiem jest że lampa musi przez około 2-3 sekundy stopniowo się rozświetlać i tak samo powoli gasnąć - nie może to być na zasadzie on/off (świeci lub nie świeci jednej mocy światłem). Dodatkowym atutem chociaż nie wymaganym byłoby gdybym mógł wybrać też w ustawieniach/skrypcie długość procesu rozświetlania czy rozciągne go na 2 sekundy czy np. na 5 sekund - moga być np. trzy gotowe warianty dla 1, 3 i 5 sekund .

Prosze o podanie kosztu takiego urzadzenia, czasu realizacji i specyfikacji (jak to właściwie będzie wyglądać jeśli chodzi o działanie i ustawianie sterowania ręcznie).

Urządzenie ma realizować podstawowy cel - będąc w pomieszczeniu pod każdą piosenkę chccę wcześniej napisać taki skrypt żeby gra świateł była zsynchronizowana według mojego uznania dla danej piosenki. wtedy uruchamiam ją jednocześnie ze skryptem się cieszę widokiem.

Mieszkam we Wrocławiu, może być współpraca na odleglosc. Mogę dać zaliczkę - reszta po otrzymaniu gotowego działającego projektu.

w razie czego prosze o kontakt miroslawwaplak(malpa)gmail.com lub tel. 665112220
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).