Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Bosch HSW232APL - potrzebny schemat podłączenia przełącznika kuchenki

slaw777 09 Dec 2018 12:25 921 2
Bosch
    slaw777
    Level 11  
    Witam serdecznie. Może ktoś z Kolegów dysponuje schematem do podłączenia przełącznika piekarnika w kuchence Bosch HSW232APL, wprawdzie są tam dwie wtyczki zielona i czerwona ale ukruszyły się ze starości i muszę kable podpiąć indywidualnie do przełącznika zakresów kuchenki. Jeden przewód nie wiem gdzie wpiąć cienki niebieski, gdzieś nie ma przejścia... chcę to powpinać na nowe konektory.
    Będę wdzięczny za wszelkie rady, sugestie.
    Dodam jeszcze, że chciałem naprawić jakoś przełacznik badż ewentualnie go wymienić, mam obecnie przełącznik Gorenje, czy będzie na nim jakieś oznaczenie?
    Co do jego naprawy - to chciałem być nadgorliwy i przy wymianie przełącznika na wiosnę, poprawiłem wtyczki przy pomocy - kleju na gorąco - no i wiadomo jaki skutek, troche nie przewidziałem ze to się rozgrzeje i klej spłynął, spróbuje lutownica to rozgrzać aby uwolnić wtyczki bo innej rady nie widze, chyba,że wymiana przełacznika i przylutowanie nowych konektorów.
    Jak ktoś ma jakis pomysł sugestie to będe bardzo wdzięczny.
    Dzięki z góry.

Zamówiłem juz drugi przełacznik. chodzi mi tylko o to, może ktoś z was dysponuje zdjęciem jak wpięte są przewody chodzi o wtyczkę zieloną -( jeden przewód mi się wypiał i wtyczka sie pokruszyła ) i chciałem go poprawnie wpiąć ( wprawdzie od dołu jest zworka ktora zwiera 3 piny - to niezależnie do którego podłącze to chyba powinno być dobrze?
  • Bosch
    slaw777
    Level 11  
    Bosch HSW232APL - potrzebny schemat podłączenia przełącznika kuchenki Bosch HSW232APL - potrzebny schemat podłączenia przełącznika kuchenki Bosch HSW232APL - potrzebny schemat podłączenia przełącznika kuchenki

Chciałbym tylko potwierdzić czy oznaczone strzałki do tych styków połaczyć , strzałka czerwona i zielona, na 99% jestem przekonany, że właściwie one są połączone. Już mam zamówiony nowy przełącznik to przełoże tylko mocowania wtyczek i zrobie nowe konektory.
    slaw777
    Level 11  
    Wymieniłem wyłącznik na nowy i wszystkie działa jak należy.