Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka antena dookólna do modemu Huawei

09 Gru 2018 16:43 645 7
  • Poziom 2  
    Jaką antenę dookólną wybrać? Aktualnie mam zwykłą taką na parapet z niej jest prędkość do 10Mb/s Lte. Mieszkam w zaznaczonym miejscu Jaka antena dookólna do modemu Huawei każda antena GSM900 oddalona jest o średnio 8km. Co wybrać aby poprawić prędkość? Taka z allegro 150zł wystarczy? Modem to huawei E3276 router d-link DWR-116
  • Poziom 14  
    Dlaczego akurat plus? Jesteś związany umową, robiłeś testy na starterach innych operatorów. 2km na Południowy-Wschód powinien być nadajnik Playa posiadający wszystkie 4 pasma LTE. T-mobile na zachodzie jakieś 3km również wszystkie pasma.

Dodano po 4 [minuty]:

W t-mobile o ile nadajnik nie jest obciążony oferta 20 lub 60 Mbps za 49/65zł a do tego router b525 z agregacja pasm. Możesz testować przez 14dni jeśli było by zadowalająco to jakaś antena kierunkowa na 1800-2600Mhz.

Dodano po 1 [minuty]:

Mógł byś zrobić testy na androidzie z Lte i aplikacją Networ Cell Info zakłądka Dane.
  • Poziom 14  
    Nie wiem czy dookólna antena daje jakiś znaczący zysk a być może nawet jego zanik, natomiast agregacja pasm na pewno zwiększy stabilność jak i pobieranie. Ja osobiście poszukał bym anteny kierunkowej a przede wszystkim zrobił testy telefonem z podaną wyze japlikacja i wrzucił to tutaj.

Dodano po 1 [minuty]:

A i polecam brać możliwie jak najkrótszy kabel.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Oczywiście że pomoże, temu handlarzynie z new-electric poprawić stan finansów. Na Januszach robi interesy życia sprzedając im takie cuda i patyki na magnes. Kupują te g..a od niego aż miło, zysk wyssany z palca a opis to stek bzdur. Najpierw test na zewnątrz na telefonieAandroid z LTE i aplikacją Network cell info i screen z zakładki DANE, do tego wieczorny speedtest DL/UL w Plusie. Na tych 4 BTS-ach Plus ma LTE1800, LTE900 aero2. Sprzęt słabiutki, stary E3276 i DWR-116. Jaka wersja E3276 , zwykła czy HiLink?
  • Poziom 2  
    zwykły Jaka antena dookólna do modemu Huawei Jaka antena dookólna do modemu Huawei
  • Specjalista Sieci, Internet
    Bardzo słaby sygnał z BTS-a Plusa w Bisztynku na LTE900aero2. Zaskakujaco dobre prędkości jak na to pasmo i ten sygnał. To nowe pasmo na BTS-ie działa tylko na 5MHz w MIMO2x2 i DL do 37Mb/s. Powtórz testy jeszcze kilka razy aby potwierdzić jak działa to LTE900 w Plusie.
  • Poziom 2  
    Mam jeszcze d-link dwr921e, ale on tylko 3g łapie. Jutro wrzucę ss z apki

Dodano po 9 [godziny]:

Zrobione z wyższego miejsca. 2ss w tym samy miejscu Jaka antena dookólna do modemu Huawei Jaka antena dookólna do modemu Huawei

Dodano po 54 [minuty]:

Jaka antena dookólna do modemu Huawei ale jak wchodzę w mapy to nie znajduje nadajnika