Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wideo: po co wejscie video in i ant in???

02 Wrz 2005 14:01 1420 3
  • Poziom 21  
    witam! mam następującą zagadke może ktoś mi to wyjaśni po co w widele firmy nec model n9053d jest wejscie video i wejscie dzwięku oraz wejscie na antene ???
  • Poziom 37  
    Nie wiem dokładnie, co to za model- odtwarzacz czy pełny magnetowid (zakładam, że to drugie). Magnetowid zwykle nagrywa z anteny; równocześnie TV tez potrzebuje antenę, więc po to ma również wyjście antenowe. Tym wyjściem oprócz tego co przychodzi z anteny magnetowid (czy odtwarzacz) podaje do TV dodatkowo swój sygnał o częstotliwości regulowanej (w starszych typach ok 36 kanału).
    Jeżeli chcesz coś skopiować z innego magnetowidu czy innego urządzenia albo nagrać z telewizora- wykorzystasz wejscia VIDEO i AUDIO a nie antenowego; skraca się wtedy droga sygnału AV gdyż nie podlega on modulacji a potem demodulacji i daje to lepszą jakość.
  • Poziom 37  
    Tak jak napisał "Maryan" z wejścia A/V (in) można kopiować z innego magnetowidu, z tunera satelitarnego i innych żródeł A/V. Z wejścia antenowego (RF) można nagrywać programy TV z samej anteny lub kablówki, bez użycia telewizora. W tym czasie na OTV możesz oglądać coś innego a na magnetowidzie nagrywać z innego programu.
  • Użytkownik usunął konto