Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led

09 Gru 2018 23:02 810 12
  • Poziom 8  
    Witam szukam typu listw Led jakie występują w takim telewizorze chce zamówić aby wymienić a nie chce rozbierać tv wcześniej
  • Poziom 22  
    Podaj typ matrycy to może ktoś podpowie.
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Typ listew led :
    Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led
    Listwy łączone po dwie ,w komplecie łącznie 10 listew

D4GE-400DCA-R2 -5szt
    D4GE-400DCB-R2 -5szt
    Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led
    Dioda na listwach tak wygląda:
    Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led
  • Poziom 8  
    Dziękuję teraz wiem co zamówić
  • Poziom 35  
    szaskal napisał:
    teraz wiem co zamówić

Już widzę twoją minę, gdy po otrzymaniu zamówionych się okaże że masz zupełnie inny panel a co za tym idzie inne listwy :-)
    No ale jeśli tak trudno podać symbol panela to pozostaje tylko życzyć powodzenia a właściwie szczęścia...
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Wymieniłem w tym modelu kilkadziesiąt razy listwy i nie zdarzyło mi się żeby były inne tak dla wiadomości kolego GanCegall .
    W serii tv Samsung z oznaczeniem UE..F obojętnie czy tv ma 32 cale czy więcej pojawiają się listwy z oznaczeniem D2GE .
    Kolego GanCegal to dla ciebie do przykładu fotki innego modelu z serii H.
    Samsung UE40H6400
    Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led Samsung ue40h6200aw - Jakie listwy led

W serii H są przeważnie listwy z oznaczeniem D4GE nie spotkałem się z innym oznaczeniem .
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    elmo071 napisał:
    Wymieniłem w tym modelu kilkadziesiąt razy listwy i nie zdarzyło mi się żeby były inne

Zawsze jest kiedyś ten "pierwszy raz" i zdziwko :-) a TV rozgrzebany, matryca obok...a listwy inne...no ale napisał że zawsze są te, nie inne...
    Nie znasz historii tego TV, a podajesz jakieś dane które zasadniczo się zgadzają ale pewności nie ma, może ktoś grzebał? może inny revision?
    To pytanie pokazuje spokój, profesjonalizm i doświadczenie:
    Zbigniew Sekula napisał:
    Podaj typ matrycy to może ktoś podpowie.

Model TV to model TV, a co siedzi w środku to wie tylko posiadacz to tak dla wiadomości kolego elmo071 ;-)
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Kolego GanCegall poproś autora niech ci wstawi zdjęcia listew jakie ma , a się przekonasz bo widać że mało listew wymieniasz . Autor będzie wiedzieć jak otworzy matrycę jeśli potrafi i nie uszkodzi matrycy , wiem co jest stosowane w tym modelu i na pewno w błąd autora tematu nie wprowadzam .
  • Poziom 8  
    Ok widzę że bez otwierania się nie obejdzie więc mam jeszcze jedno pytanie objaw mam taki że pojawiły się na matrycy fioletowo niebieskie odcienie właśnie w tym Samsungu ja obstawiam podświetlenie ale może to coś innego spotkał się ktoś z czymś takim ? postaram się wrzucić później zdjęcia jak to wygląda
  • Poziom 25  
    Czasami diody z tych listew jak się upalą świecą niebieskawym kolorem .
    Z wymiana listew wiąże się również wyczyszczenie wewnętrznej warstwy plexi która w tych modelach się brudzi .
  • Poziom 8  
    Kolega Elmo71 miał racje dokładnie są takie listwy jak napisał a przebarwienia powodowały diody świeciły na niebiesko zamykam temat i pozdrawiam kolege który mi pomógł