Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer się zacina podczas gry. Video TDF Failure (Najpewniej coś z grafiką)

10 Gru 2018 17:04 225 5
 • Poziom 2  
  Witam! Mój problem polega na tym, że komputer od dawna, dawna zacina się podczas gry. Zauważyłem że im bardziej wymagająca gra tym częściej. Zacięcie wygląda tak, że nagle obraz się ścina, tak jakby lekko rozmazuje i miejscami pojawia się taki nalot jakby żółto zielony. Nie odwiesza się trzeba go resetować. Jedynie co, to jak rozmawiam ze znajomymi na teamspeaku i gram jak się zetnie to przez chwile mogę z nimi rozmawiać bez problemu. Ale ostatnio po raz pierwszy wyskoczył mi blue screen z czymś takim. Trzeba to trochę szyfrować.
  Pisze tutaj kod zatrzymania: Video TDF (albo TDR Nie da sie rozczytac) Failure
  Źródło problemu: cul ... .sys nie da się za bardzo rozczytać. Jest ktoś w stanie pomóc?
  Jestem tutaj pierwszy raz, tak, że moglem źle powklejać obrazy.


  Komputer się zacina podczas gry. Video TDF Failure (Najpewniej coś z grafiką) ] Komputer się zacina podczas gry. Video TDF Failure (Najpewniej coś z grafiką) Komputer się zacina podczas gry. Video TDF Failure (Najpewniej coś z grafiką) Komputer się zacina podczas gry. Video TDF Failure (Najpewniej coś z grafiką)
 • Poziom 43  
  Podaj specyfikacje PC-ta? TDR jest składnik Timeout, wykrywania i odzyskiwania w systemie Windows. Brak sterownika wyświetlania grafiki lub karta graficzna zainstalowana przestaje odpowiadać. W takim przypadku. Windows będzie zatrzymać i ponownie uruchomić sterownik, aby rozwiązać problem.
 • Poziom 2  
  Prodeaor: intel pentium(R) dual core CPU E5300 2,60GHz
  Ram 3 gb ddr 2
  System windows 10 64 bity (dodam ze na 8 i 7 było to samo ale pierwszy raz wyskoczyl mi taki blue screen)
  Grafika: Nividia GeForce 9500GT
  Sterowniki były pobierane przez menadzera urządzen automatycznie.
 • Poziom 2  
  Nie mam pojecia. Miałem tylko te jedna grafikw wrzuconą. Patrzałem juz wczesniej na stronie nividia i NAPEWNO nie ma tam sterownika dla tego modelu chyba ze pod inna nazwą. Czyli jedyną opcjąjest kupno nowej grafiki?