Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 626 GF sedan 1998 - woda w samochodzie

10 Gru 2018 20:49 207 2
  • Poziom 9  
    Dzień dobry,
    Mam wielki problem. Pojawia mi się woda w samochodzie. W różnych miejscach. W ubiegłym roku wymieniłem nawet przednią szybę, jednak okazało się, że zbiera się dalej. Odpływy z szyberdachu i z podszybia czyste i drożne, podszybie jak nowe. Dzisiaj, po dwudniowym deszczu, stwierdziłem, że z tyłu po prawej stronie woda wręcz chlupie przy naciskaniu dywanika... Wszystkie drzwi sprawdzone, odpływa woda z nich swobodnie. Pod plastikowymi nakładkami na progi sucho, koło progów gdy odchylam dywanik wręcz suche pajęczyny są. ;) Spotkaliście się z czymś takim lub podpowiedzielibyście co jeszcze mogę sprawdzić? Kocham ten samochód i bardzo mi to leży na sercu, bo jeszcze trochę i mi zgnije. Podłoga od spodu była kiedyś konserwowana i jest ok, dziur nie powinno być, ty, bardziej, że woda pojawia się, gdy samochód jest nie jeżdzony kilka dni. Może po środkowym słupku woda się dostaje do wnętrza i nie widać tego, bo jest ta plastikowa osłona, (jak ją zdjąć, żeby zobaczyć, czy jest tam sucho?)? Bardzo proszę o pomoc!!!
    Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Witam serdecznie.
    Cieknąć może wszelkimi dziurkami, nawet uszczelką na której jest zamontowana antena od radia lub uszczelką tylnej klapy, czasami nawet mimo drożnych odpływów(zużycie uszczelki).
    Proponuję zaopatrzeć się w dodatkową osobę która będzie wężem lać wodę na auto a ty wsiądź do auta i patrz dokładnie którędyj cieknie. Ważne by lać z węża.
  • Poziom 9  
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie jest to woda spod podlogi (nie jest słona).po długotrwałym deszczu gdy dokładnie oglądam wnętrze nie mogę znaleźć śladu wody, za wyjątkiem namokniętych dywaników. Antenę mam w słupku kierowcy, wody w bagażniku ani pod tylnym siedziskiem nie ma... Tak więc sprawa wciąż jest nie rozwiązana. Jakieś dalsze sugestie? Może dostaje się spod listwy dachowej. Ktoś może wie, jak pod nią zajrzeć? :)