Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bmw E46 320 d touring - Brak prądu w przewodach ogrzewania lusterka

11 Gru 2018 16:45 204 4
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich. Po ostatnich rannych przymrozkach zauważyłem, ze lusterka w mojej buni nie grzeją. Moje pytanie brzmi czy są ogrzewane.Po zdjęciu osłony lusterka dochodzą do niego 3 kable -szary, czerwony i zielony- w żadnym nie ma prądu na włączonym zapłonie.
  • Poziom 43  
    Nie było w standardzie, sprawdź bezpiecznik 25 czy w ogóle jest i czy są styki. Grzać powinno po zapłonie (u mnie grzeje nawet w lecie).
  • Poziom 8  
    No bezpiecznika 25 nawet nie mam przed chwilą sprawdzałem.

Dodano po 1 [godziny] 18 [minuty]:

Dziwi mnie, że w takich autach nie ma podgrzewanych lusterek w standardzie. Ja mam wszystko w elektryce a lusterka by nie były?
  • Poziom 43  
    W e46 i e39 standard to było ABC (absolutny brak czegokolwiek), nie było pakietów wyposażenia, każdy sobie przy zakuppie dobierał bajery. W standardzie to chyba tylko wspomaganie, ABS, ileś tam poduszek, elektryczne przednie szyby i chyba od któregoś roku ASR. Reszta to opcja. Przykład-mamy z kolegą ten sam przedlift z tym samym silnikiem, on ma podgrzewane fotele, ksenony, automatyczne wycieraczki, komputer pokładowy, ja tego nie mam. Mam za to podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, elektryczne tylne szyby, 6 głośników a on tego nie ma.
    Pod 25 masz w ogóle kable poprowadzone? Jest jeszcze możliwość, że było zwarcie i ktoś wyłączył układ. Ale raczej nie było w ogóle.
  • Poziom 8  
    Jest tylko doprowadzony + i tyle wyjścia już nie ma. To rozumiem że te 3 kabekli które idą do lusterka to tylko do jego ustawiania? Swoją drogą to dziwne w takim aucie nawet w Matizie żona miała😂

Dodano po 2 [godziny] 18 [minuty]:

Ja mam full elektrykę szyb ,lusterek, siedzeń. Ksenony, klimatronic wzmocnienie dźwięku,telefon, grzane szyby ASR. Nawet nie pomyslałem że w takim aucie jak BMW nie ma grzania lusterek w standardzie, no cóż będę musiał to przeżyć jakoś😁