Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba CT-90404 - telewizor sam sie włącza

11 Gru 2018 23:38 456 6
  • Poziom 2  
    Toshiba CT-90404 - telewizor sam sie włącza

Witam serdecznie,

Mój problem z tv zaczal sie w nocy. Przebudzilam sie gdyż moj telewizor sam sie włączył. Teraz zauważyłam, ze po moim wyłączeniu czerwona dioda świeci 3 razy i bez mojej ingerencji sam sie wlacza. Na ekranie widnieje to co przesylam w załączniku. Nie moge pilotem wejść w ustawienia bo caly czas jest to okienko "wejścia" ktore nie moge zamknac . Proszę o pomoc. Mial ktoś taki problem ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
  • Poziom 35  
    Coś jest podłączone do tego HDMI1? Pilot sprawny?
  • Poziom 2  
    Nic nie jest podłączone i chyba nie chodzi typowo o HDMI 1 bo to " lata" w gore i w dół. Pilot chyba okej bo wyjęłam z niego baterie a i tak i tak telewizor sam sie włączył :/

Dodano po 1 [minuty]:

Kurcze a wie Pan jak przywrócić te ustawienia ?
  • Poziom 35  
    LandyAngel napisał:
    Nic nie jest podłączone

Więc podłącz coś.
    Pokaż fotki.
    Myślę że było grzebane w menu TV - opcja shop/home
  • Poziom 2  
    GanCegall napisał:
    LandyAngel napisał:
    Nic nie jest podłączone

Więc podłącz coś.
    Pokaż fotki.
    Myślę że było grzebane w menu TV - opcja shop/home

Po dłuższym odlaczeniu telewizora z gniazdka i ponownym wlaczeniu jest doslownie chwila bez tego okienka " wejścia" i wtedy mogę wejsc w ustawienia. Chcialam przywrócić ustawienia fabryczne, ale stoję w punkcie kiedy trzeba nastroic programy. . bo mi ich nie znajduje, kiedy klikam wstecz juz jest to okienko i juz nie mozna nigdzie wejsc. Patrzylam jeszcze czy jest ten tryb sklep wlaczony.. Ale nie . Jest dom. Żaden tryb tez nie jest wlaczony ze sie on sam wlacza. .