Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell - Instalacja win 7 laptop dell - kod systemowy

12 Gru 2018 09:49 357 5
  • Poziom 4  
    Witam mam takie pytanie wymieniam dysk w swoim laptopie dell na dysk ssd , chciałbym na nim zainstalować sobie win 7 bo do takiego mam kod na naklejce della . Moje pytanie jest następujące na naklejce pisze WIN 7 PRO OA czy to oznacza żeby użyć tego kodu to tylko mogę zainstalować WIN 7 PROFESSIONAL ??? i czy ważne to jest czy to będzie 32 czy 64 ?? bo przy takim osprzęcie jaki posiadam mój laptop wolał bym 32 z względu na prędkości podzespołów . Za info z góry dzięki
  • Poziom 34  
    Wejdź na stronę Della, znajdź swój laptop po kodzie serwisowym i się okaże że możesz ściągnąć dedykowany obraz systemu pod Twoją maszynę. Jest jakiś soft della, gdzie wpisujesz numer seryjny i możesz ściągnąć obraz. Nazwa wyleciała mi teraz z głowy...
    Ale szukaj w tym kierunku.
  • Poziom 43  
    1. Tak.
    2. Nie.

https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/f...indows-7/b397dee5-da92-44da-a5b4-b61e2446fc02

PS

To:
    olador napisał:
    niewiele da - klucz OEM-owy nie zostanie przyjęty (chyba, że na tej stronie coś się ostatnio zmieniło).
  • Poziom 4  
    Ściągnięcie obrazu z della odpada po wpisaniu kody serwisowego pokazuje że laptop pochodzi z Austrii . Po wejściu na stronę od kolegi ,, olador ,, i wpisaniu kodu pokazuje błąd więc tez nie jestem w stanie nic zrobić
  • Specjalista - kserokopiarki
    Możesz zainstalować dowolny Win 7 Pro x86 lub x64 z dowolnym językiem.