Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ElektorLabs dla elektroników za darmo

wowa69 12 Gru 2018 20:39 2043 18
  • Witam

1 Rok e-prenumeraty magazynu ElektorLabs dla elektroników za darmo (68 Euro), https://www.elektormagazine.com/

Darmowy jeden rok "Green Membership" ElektorLabs upoważniający do:

Dostępu do 6 kolejnych numerów ElektorLabs
    Dostęp do wszystkich poprzednich numerów w formacie PDF

Należy założyć konto i dodać subskrypcję 1 -Year FREE GREEN Membership i wpisać kupon "electronica18"

Jeszcze dodam, że otrzymujemy w prezencie za darmo e-book

As a welcome gift, you are receiving a personal coupon code with a value of €9.95 (approx. £8.95 / US $12.00). You can use this code to download your free "Raspberry Pi Compilation 2" E-book.

+50 punktów za fajny news //gulson

• #3 13 Gru 2018 15:18
    jrk13
    Poziom 14  

I to jest news!
    Właśnie zostałem prenumeratorem ElectorLabs.

• #5 13 Gru 2018 18:34
    wowa69
    Poziom 9  

Witam
    Po paru minutach przychodzi kod do darmowego e-booka, sprawdzajcie w spamie (ja tak miałem). Warto książkę zachować jak ktoś interesuje się lub zamierza zainteresować się tym tematem.
    pozdrawiam

• #6 16 Gru 2018 02:02
    sundayman
    Poziom 24  

Ja też dziękuję za info, poszły punkty...

• #8 21 Gru 2018 14:41
    tomkat
    Poziom 2  

Witam

Nadal jest dostępne. Dzisiaj 'zakupiłem dostęp' za 0.

• #9 23 Gru 2018 21:30
    belfegor1988
    Poziom 17  

Witam, czy gdzieś jest haczyk? Czy po rejestracji i pobraniu interesujących ebooków należy usunąć konto czy coś w tym stylu?
    Pozdrawiam.

• #10 23 Gru 2018 22:11
    wowa69
    Poziom 9  

belfegor1988 napisał:
    Witam, czy gdzieś jest haczyk? Czy po rejestracji i pobraniu interesujących ebooków należy usunąć konto czy coś w tym stylu?
    Pozdrawiam.

Nie nie ma.
    Proszę czytaj ze zrozumieniem co jest napisane w pierwszym poście (elektronik, który nie potrafi czytać dokumentacji ze zrozumieniem jest tylko "wyrobnikiem").
    Przez rok masz darmowy dostęp do archiwum oraz przez pół roku nowe numery czasopisma. Ebook dostajesz 1 (słownie "jeden"). Po wspomnianym okresie to Ty decydujesz co dalej.... (rejestracja nie wymaga podania karty kredytowej/debetowej).

Pozdrawiam i proponuję trochę ogarnąć się.

P.S. Nie rozumiem wielu ludzi (Polaków, katolików???), którzy piszą mi na "priv", że jestem oszustem i żebym zdjął te info. Jaka zawiść, nienawiść, że "wyszperałem" takie info i chciałem podzielić się z elektronikami zwłaszcza amatorami, których nie stać na kupno czasopism polskich (nie będę wymieniał jakie). Ja rozumiem, że jest konkurencja (ale i ceny też chore) ale tak odnosić się do człowieka, który bezinteresownie podaje na tacy "fajne" wiadomości?? Napisał do mnie również pewien człowiek, który wydał parę "kolorowych książek", że nie powinienem tego robić bo "psuję rynek" wtf???

• #12 23 Gru 2018 23:41
    Marek_Skalski
    Moderator Projektowanie

@wowa69 Dziękuję za info. Skorzystałem i znalazłem kilka interesujących projektów. Jako elektronik cieszę się, że jest taka promocja i mogę z niej skorzystać dzięki Tobie.
    Jako moderator cieszę się, że założyłeś temat. Nic nie kasuj.

Wesołych Świąt!
    Marek

• #13 24 Gru 2018 06:54
    belfegor1988
    Poziom 17  

wowa69 napisał:
    P.S. Nie rozumiem wielu ludzi (Polaków, katolików???), którzy piszą mi na "priv", że jestem oszustem i żebym zdjął te info. Jaka zawiść, nienawiść, że "wyszperałem" takie info i chciałem podzielić się z elektronikami zwłaszcza amatorami, których nie stać na kupno czasopism polskich (nie będę wymieniał jakie). Ja rozumiem, że jest konkurencja (ale i ceny też chore) ale tak odnosić się do człowieka, który bezinteresownie podaje na tacy "fajne" wiadomości?? Napisał do mnie również pewien człowiek, który wydał parę "kolorowych książek", że nie powinienem tego robić bo "psuję rynek" wtf???

Ale spokojnie, ja nic na priv nie pisałem. Ciszę się, że są takie tematy, że ludzie dzielą się tym co znaleźli w sieci.
    A poza tematem - fajny dostęp do wzorów płytek czy materiałów dodatkowych z odnośników w czasopiśmie. Wydaje mi się, że lepiej niż w naszych krajowych czasopismach których nazwy podawać nie powinienem.
    Pozostaje mi życzyć Zdrowych, Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

• #14 24 Gru 2018 13:25
    wowa69
    Poziom 9  

Witam szanownych kolegów

Dziękuje za wsparcie, i odrobinę otuchy. Robię to bezinteresownie, zwłaszcza dla młodych hobbystów-amatorów. Dziękuję za życzenia Świąteczne i również Wam życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

P.S. @belfegor1988 kolego ja nic do Ciebie nie mam, a wręcz przepraszam za zbyt "szorstką odpowiedź" w pierwszej części mojego postu #10

Dla wszystkich miła informacja:

Our Christmas Gift to Elektor GREEN and GOLD Members

To thank you for your continuous support and as a further expression of our high esteem for you as a member, the Elektor Team is offering you a special Christmas gift: a free copy of our bestselling Home Automation Projects with Arduino eBook! Since the download is only available to Elektor GREEN and GOLD Members, you have to log in with your e-mail address and chosen password.

Don’t miss out! Download is only available until December 26, 2018 (0:00 CET).

tłumaczenie w/g google translator:

Nasz świąteczny prezent dla Elektora GREEN i GOLD Members

Aby podziękować Ci za ciągłe wsparcie i jako kolejny wyraz naszego wysokiego uznania dla Ciebie jako członka, zespół Elektor oferuje Ci specjalny prezent świąteczny: bezpłatną kopię naszych bestsellerowych projektów automatyki domowej z eBookiem Arduino! Ponieważ pobieranie jest dostępne tylko dla Elektor GREEN i GOLD Members, musisz zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail i wybranego hasła.
    Nie przegap tej okazji! Pobieranie jest dostępne tylko do 26 grudnia 2018 (0:00 CET).

Powyższą informację znajdziecie na swojej poczcie.

Pozdrawiam

• #16 28 Gru 2018 22:47
    zgierzman
    Poziom 19  

Janusz_kk napisał:
    Przegapiłem :(

Spróbuj jeszcze raz,

Nie szukaj bannera walącego po oczach migającym napisem "FREE"
    Załóż konto, postępuj tak, jakbyś normalnie kupował prenumeratę, a na samym końcu, gdzieś w podsumowaniu, na dole, znajdziesz ramkę na kupon. Po wpisaniu kodu kwota do zapłaty zmieni się na "0".

• #17 28 Gru 2018 23:06
    Janusz_kk
    Poziom 17  

Poszło :) dzięki. A gdzie tego e-booka od arduino szukać?

• #18 29 Gru 2018 09:58
    wowa69
    Poziom 9  

Janusz_kk napisał:
    Poszło :) dzięki. A gdzie tego e-booka od arduino szukać?

Witam

Postępuj zgodnie z postem #5.

Dodano po 24 [minuty]:

Przepraszam pomyliłem się (mam młyn w pracy a i tu powoli zaczyna się robić zamieszanie. Proponuję czytać posty od góry do dołu to nie będzie problemów) na pocztę dostajesz kod do e-booka "Raspberry Pi Compilation 2". Na e-booka "Home Automation Projects with Arduino eBook" była promocja do 26 grudnia post #14.

• #19 29 Gru 2018 16:46
    Janusz_kk
    Poziom 17  

wowa69 napisał:
    Na e-booka "Home Automation Projects with Arduino eBook" była promocja do 26 grudnia post #14.

No na to włąśnie pisałem że się spózniłem :(