Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 1,4 16v benzyna - Bezpiecznik do sygnału dzwiękowego, przełącznik do

12 Gru 2018 21:25 498 9
  • Poziom 3  
    Nie działa mi sygnał dzwiękowy czy moglibyście mi wskazać odpowiedni bezpiecznik?

Nie mogę znaleźć przełącznika do tylnej wycieraczki, powinien byc w tym miejscu, ale nie ma, miał ktoś taki problem? Czy przy aucie było cos majstrowane? Jak włączyć komputer pokładowy, żeby zobaczyć spalanie itd, może nie mam komputera pokładowego? Ale co z tą wycieraczką i tylnym spryskiwaczem?

POMOCY

Peugeot 206 1,4 16v benzyna - Bezpiecznik do sygnału dzwiękowego, przełącznik do Peugeot 206 1,4 16v benzyna - Bezpiecznik do sygnału dzwiękowego, przełącznik do Peugeot 206 1,4 16v benzyna - Bezpiecznik do sygnału dzwiękowego, przełącznik do Peugeot 206 1,4 16v benzyna - Bezpiecznik do sygnału dzwiękowego, przełącznik do Peugeot 206 1,4 16v benzyna - Bezpiecznik do sygnału dzwiękowego, przełącznik do Peugeot 206 1,4 16v benzyna - Bezpiecznik do sygnału dzwiękowego, przełącznik do
  • Poziom 17  
    Wycieraczkę z tylu włącza się tak samo jak na dźwigni kierunkowskazów włączasz światła.
    Bezpiecznik od sygnału dźwiękowego jest w skrzynce pod maską.
  • Poziom 2  
    Bezpieczniki od klaksonu i tylnej wycieraczki są w skrzynce bezpiecznikowej w komorze silnika (pod maską) F13 i F14
  • Poziom 3  
    frankrom napisał:
    Wycieraczkę z tylu włącza się tak samo jak na dźwigni kierunkowskazów włączasz światła.
    Bezpiecznik od sygnału dźwiękowego jest w skrzynce pod maską.

Tylko proszę zauważyć, że nie mam możliwości tego przekrecenia, tak samo jak nie działa przycisk do komputera pokładowego, widać nawet na zdjęciu że nie ma nic narysowane na pierścieniu

Dodano po 3 [minuty]:

al-mar napisał:
    Bezpieczniki od klaksonu i tylnej wycieraczki są w skrzynce bezpiecznikowej w komorze silnika (pod maską) F13 i F14

Dziękuję, po powrocie do domu wymienię bezpiecznik i dam znać czy działa;)
  • Poziom 17  
    Widocznie są założone manetki od wersji bez tylnej wycieraczki np. od Partnera "blaszaka".
  • Poziom 3  
    frankrom napisał:
    Widocznie są założone manetki od wersji bez tylnej wycieraczki np. od Partnera "blaszaka".

Czyli nie ma obawy, że auto nie posiada komputera pokładowego, brak wyświetlania spalania, jak i włączanie tylnej wycieraczki i spryskiwaczy?
  • Poziom 17  
    Komputera pokładowego może nie być.
  • Poziom 3  
    frankrom napisał:
    Komputera pokładowego może nie być.

2004 rok i może nie być komputera pokładowego?

Jest jakaś możliwość sprawdzenia czy posiadam komputer pokładowy?
  • Poziom 35  
    Brak komputera pokładowego.
    Wyświetlacz służy tylko do radia i godziny.
    Jak bida wersja, to i komputera nie ma.

206 z komputerem pokładowym miało inne wyświetlacze.
    Ktoś wymieniał "pająka" moduł COM2000 i nie patrzył jaki wkłada.
  • Poziom 3  
    pepe150 napisał:

Bida wersja i jest ESP?
    Jaki pająk i moduł bo nie rozumiem, można jaśniej ?

Dodano po 2 [minuty]:

pepe150 napisał:

Taśma może i jest zła tego nie wiem, nie ma przełącznika na manetce to mnie bardziej martwi