Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kia sportage II 2.0 CRDI - Gaśnie przy hamowaniu.

13 Gru 2018 20:51 957 3
  • Poziom 1  
    Witam, mam problem z Kia Sportage II 2.0 CRDI z 2006 140 KM 4WD, gaśnie przy hamowaniu oraz wchodzi w tryb awaryjny i nie ma mocy. Po ponownym odpaleniu samochód pracuje prawidłowo do następnego hamowania. Wyświetla się błąd przepustnicy ale została podmieniona i okazało się, że jest sprawna. Zostały również sprawdzone wtryski, pompa wysokiego ciśnienia oraz pompka paliwa w zbiorniku paliwa. Wyczyściłem DPF alie to również nie pomogło. Skończyły mi się pomysłym, mechanicy również nie mogą tego rozgryźć. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Z góry dziekuje za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Samo naciśnięcie pedału hamulca daje taki efekt, czy przeciążenie związane z hamowaniem?
  • Poziom 23  
    Sprawdź kable/wiązkę pod bezpiecznikami w komorze silnika. W Tucsonie jest po stronie kierowcy. Ktoś kiedyś pisał że miał tam wiązkę przetartą czy zaśniedziała i podobny problem tylko to było w Hyundaiu Tucsonie ale kijanka to praktycznie to samo.
  • Poziom 10  
    Cześć pisze w imieniu kolegi Jakuba. Sprawdzona została wiązka nic nie było widać wszystkie piny całe nie zaśniedziałe. Juz brakuje pomysłów.