Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suzuki grad Vitara 2005 1.6 benzyna trzy drzwiowy

crazy84-22 13 Dec 2018 23:29 537 0
    crazy84-22
    Level 9  
    Poszukuje schematu instalacji elektrycznej do Suzuki Grand Vitara 2005r 1.6b, trzydrzwiowy. Nie działa mi szyba pasażera, nie opuszcza się i nie podnosi, poza tym lusterko pasażera elektryczne - brakuje jednej funkcji: góra dół. Winą obarczam mysz, która pogryzła mi instalację pod oboma fotelami. Poprawiłem widoczne kable i wróciły światła z tyłu, poziom paliwa, centralny zamek, trzy funkcje lusterka, nagłośnienie z tyłu, podgrzewanie tylnej szyby i oświetlenie bagażnika.
    Poza tym brak nadpalonych kabli. Obyło się bez zwarcia, bezpieczniki wszystkie całe, sprawdzone miernikiem i wizualnie. Auto stało tylko jedną dobę i taki Meksyk. Nie było uruchamiane po szkodzie, gdyż zauważyłem od razu kawałki kabli na dywaniku, więc odpiąłem akumulator, wyciągnąłem na warsztat i z demontowałem plastiki, fotele i dywanik. Proszę o pomoc.

Proszę dbać o pisownię! Treść poprawiłem, ponieważ w poprzedniej formie była trudna do zrozumienia. [MS]
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo