Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kod pin pilota vectra b 2001r Jak odzyskać pin do kodowania pilota opel vectr b

14 Gru 2018 19:43 387 10
  • Poziom 9  
    Witam posiadam Opla vectre b disel 2001 rok i przy zakupie nie dostałem pinu kodującego pilot centralnego zamka czy jest możliwość uzyskania kodu pin po przez program diagnostyczny delphi bo jest morzliwość zkodowania nowego pilota ale trzeba znać pin a ja go nie znam czy jest jakaś obcja żeby sie tego dowiedzieć po przez ten program proszę o pomoc piszcie na e-meila jak nie tutaj kozak-mati(malpa)wp.pl
  • Poziom 9  
    a który to rząd z tych cyfer na zdięciu to kod to rozbiore i tak samo sprubuje go ściągnąć
  • Poziom 27  
    rikoo997 napisał:
    a który to rząd z tych cyfer na zdięciu to kod to rozbiore i tak samo sprubuje go ściągnąć

Jednak jedź do serwisu po ten pin.
  • Poziom 16  
    Witam w tym procesorze jest zapisany pin
  • Admin grupy Samochody
    rikoo997 napisał:
    przy zakupie nie dostałem pinu kodującego pilot centralnego zamka

Co chcesz zakodować? Transponder czy pilota centralnego zamka?
    Jak pilota to wsiądź do auta, zamknij drzwi, włącz zapłon i naciśnij guzik na pilocie. Centralny zamknie i otworzy - gotowe. Działa tylko z pilotem który już był zakodowany do auta.
  • Poziom 9  
    Chce zakodowane pilota z poprzedniego auta tylko nie mam kodu bo mówili mi mechanicy ze to 4 cyfrowy pin a na zdjęciu jest więcej jak 4 litery i cyfry jak se z ty poradzę to nagram wideo żeby inny se poradził szybciej pomożecie czy nie serwis za dużo kasy chce nie stać mnie na wywalenia 500stów

Adamski 123 napiszesz który to rząd albo jak go wydobyć
  • Poziom 27  
    rikoo997 napisał:
    mówili mi mechanicy ze to 4 cyfrowy pin a na zdjęciu jest więcej jak 4 litery i cyfry

adamski123 napisał:
    Witam w tym procesorze jest zapisany pin

Trzeba wylutować układ (mieć czym) i odczytać na programatorze (który trzeba mieć), a potem wlutować. I nie zepsuć po drodze.
  • Poziom 9  
    Nie ja nie dam rady w taki sposób uzyskać pin.
    A ma ktoś morze link jak na polskim interfejsie odczytać pin czy też nie darady???
  • Poziom 16  
    Witam podejdź do punktu dorabia kluczy i zapytaj o nowy kluczyk z programowaniem, a ile za wyciągnięcie pinu i zadzwoń do ASO ile tam kosztuje pin