Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Uciążliwe reklamy na YT w smartTV Phillips. Smarty tubą reklamową YT?

15 Gru 2018 12:59 246 3
  • Poziom 26  
    Witam.
    Mam pytanie co do smarta opartego na androidzie. Korzystam z TV Phillips 55PUS6412/12, Android bodajże 7.0

Będąc zalogowanym do swego konta Googla jestem BOMBARDOWANY wręcz reklamami na YT. Praktycznie co kilka minut, bądź przed utworem, często w trakcie programu oglądanego na YT walą mi po oczach reklamy. Jedyna pociecha, że jest możliwość kliknięcia po kilku sekundach "Pomiń reklamę" . Tylko problematyczne staje się to gdy myje się naczynia, dłubie cokolwiek. Czy jest jakiś sposób by omijać te g!@#$% ? Telewizor podłączony do sieci przez router.

Zauważyłem też jedną ciekawą rzecz. Gdy na kompie przeglądam YT w trybie anonimowym, bez logowania to brak reklam. Niestety nie ma dostępu do listy swoich najczęściej oglądanych programów.

Czy jest jakiś sposób na ominięcie tej masakry reklamowej? Kiedyś czytałem, ze robi się ustawienia na routerze, niestety nie mogę odszukać tego arta. Ewentualnie zainstalować AdBlocka na tym TV? Czy może się wylogować z tego durnego konta ?

Na chwilę obecną zresetowałem konto YT uzyskując DRAMATYCZNY komunikat jaki będę biedny gdy nie będę zalogowany .. Tłumacząc tą nowomowę na LUDZKI język- dlaczego nam to robisz, nie możemy zasr!@#ć cię reklamami.. nie bądź świnia..

Do tego jeszcze anonimowe zgłoszenia od "Stasi" trzeba wyłączyć.. Oczywiście są po to by ulepszyć.. reklamy jakimi możesz być zas!@@##$$%%^

No i pierwsze efekty..Brak reklam... Normalnie ich brakuje..tak się przyzwyczaiłem..
  • Poziom 43  
    Na to się logujesz aby mieć więcej dostępu ale coś za coś.
    Cytat:
    Zauważyłem też jedną ciekawą rzecz. Gdy na kompie przeglądam YT w trybie anonimowym, bez logowania to brak reklam. Niestety nie ma dostępu do listy swoich najczęściej oglądanych programów.

Albo konto i reklamy i dostęp albo bez konta i reklam.
    Takie uroki "mania" więcej.
  • Poziom 19  
    Nie wie na ile to skuteczne :https://gadzetomania.pl/20008,jak-ogladac-wideo-w-youtube-bez-reklam
  • Poziom 26  
    Pogodziłem się z reklamami. Przez chwilę było dobrze, potem co utwór to reklama. Loguje się będę szukał po necie dalej.