Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Hotpoint Aqualtis AQXXF 149PM - Głośne łożyska

Wawrzyniec 15 Dec 2018 19:13 501 5
 • #1
  Wawrzyniec
  Level 36  
  Jak w temacie pralka Hotpoint Aqualtis AQXXF 149PM. Łożyska są dosyć głośne, zwłaszcza na wirowaniu. I moje pytanie. Jakie tam są łożyska? Czy te łożyska są wymienne, czy też trzeba rozcinać zbiornik? Z czym mogą być problemy?
 • Helpful post
  #2
  nares
  Home appliances specialist
  Trza zbiornik ciąć.
 • Helpful post
  #3
  Kenworth 18
  Level 41  
  Naprawę takiego zbiornika: https://north.pl/karta/zbiornik-bebnem-komple...int-ariston-aqxxf149pmuk,CJZ-CP-CMME-0GS.html można zlecić specjalizującej się w tym firmie: http://www.lozyskawpralce.pl
  Na taką naprawę jest udzielana gwarancja i jest pewność, że zbiornik nie będzie przeciekał co może się przydarzyć podczas naprawy we własnym zakresie.
  Zbiornik należy zdemontować z pralki i wysłać.
 • #4
  Wawrzyniec
  Level 36  
  Zbiornik wrócił po naprawie, właśnie go montuję. Koszt naprawy z przesyłką w obie strony to na chwilę obecną 190zł.
 • #5
  Kenworth 18
  Level 41  
  Jeśli kolega pozwoli to zapytam. Ile lat gwarancji udzieliła firma na naprawę? Ja osobiście korzystałem z usług konkurencyjnej firmy i robota była wykonana wzorcowo, ale niestety ta firma zrezygnowała z przyjmowania do naprawy zbiorników poprzez wysyłkę. Naprawiają tylko wtedy gdy zbiornik dostarczy klient osobiście lub współpracujący z nimi serwis.
 • #6
  Wawrzyniec
  Level 36  
  Dostałem 5 lat gwarancji. Kurier odebrał ode mnie zbiornik o 16 we środę i przywiózł po 15 w piątek. Wczoraj wieczorem zamontowałem go i już jest po pierwszym praniu. Wszystko ok. Oni go rozcinają ale nie na fabrycznym składaniu, tylko bardziej z przodu a później jest spawany. Zlecenie na odbiór od klienta oni wystawiają.