Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Hotpoint Aqualtis AQXXF 149PM - Głośne łożyska

Wawrzyniec 15 Dec 2018 19:13 558 5
 • #1
  Wawrzyniec
  Level 37  
  Jak w temacie pralka Hotpoint Aqualtis AQXXF 149PM. Łożyska są dosyć głośne, zwłaszcza na wirowaniu. I moje pytanie. Jakie tam są łożyska? Czy te łożyska są wymienne, czy też trzeba rozcinać zbiornik? Z czym mogą być problemy?
 • Helpful post
  #2
  nares
  Home appliances specialist
  Trza zbiornik ciąć.
 • Helpful post
  #3
  Kenworth 18
  Level 43  
  Naprawę takiego zbiornika: https://north.pl/karta/zbiornik-bebnem-komple...int-ariston-aqxxf149pmuk,CJZ-CP-CMME-0GS.html można zlecić specjalizującej się w tym firmie: http://www.lozyskawpralce.pl
  Na taką naprawę jest udzielana gwarancja i jest pewność, że zbiornik nie będzie przeciekał co może się przydarzyć podczas naprawy we własnym zakresie.
  Zbiornik należy zdemontować z pralki i wysłać.
 • #4
  Wawrzyniec
  Level 37  
  Zbiornik wrócił po naprawie, właśnie go montuję. Koszt naprawy z przesyłką w obie strony to na chwilę obecną 190zł.
 • #5
  Kenworth 18
  Level 43  
  Jeśli kolega pozwoli to zapytam. Ile lat gwarancji udzieliła firma na naprawę? Ja osobiście korzystałem z usług konkurencyjnej firmy i robota była wykonana wzorcowo, ale niestety ta firma zrezygnowała z przyjmowania do naprawy zbiorników poprzez wysyłkę. Naprawiają tylko wtedy gdy zbiornik dostarczy klient osobiście lub współpracujący z nimi serwis.
 • #6
  Wawrzyniec
  Level 37  
  Dostałem 5 lat gwarancji. Kurier odebrał ode mnie zbiornik o 16 we środę i przywiózł po 15 w piątek. Wczoraj wieczorem zamontowałem go i już jest po pierwszym praniu. Wszystko ok. Oni go rozcinają ale nie na fabrycznym składaniu, tylko bardziej z przodu a później jest spawany. Zlecenie na odbiór od klienta oni wystawiają.