Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MERCEDES A160 (w-168), Centrralny zamek i Domykanie szyb.

szym10 02 Wrz 2005 21:32 2953 2
  • #1 02 Wrz 2005 21:32
    szym10
    Poziom 17  

Witam

1. Gdzie w modelu tego auta znajduje sie moduł centralnego zamka, pompa jest w kufrze ale nie ma tam przewodów na które można by podać sygnał do zamykania czy otwierania dzwi. Potrzebuje kolory przewodów na które można podać mase lub +12 aby otworzyc lub zamkąc dzwi. Chodzi o sterowanie z Alarmu który wlasnie zamontowalem ale nie moge znalesc tych przewodów.

2. Domykanie szyb.
    Tak jak wyrzej ale moduł od elektrycznych szyb jakie kolory przewodów i gdzie sie on znajduje. Mam moduł domykający szyby ale gdzie go podlączyć ???.

Z góry dzieki.

POzdrawiam

0 2
  • #2 03 Wrz 2005 01:24
    Tomasz008
    Poziom 19  

Witam.Co do domykania szyb to najlepiej będzie jak pociągniesz oddzielny przewód z listwy bezpiecznikowej do centrali.Myślę że to najwłaściwsze rozwiązanie niż ciąć przewody nie wiadomo które i od czego.A w sprawie centralnego zamka to napięcie też należałoby dać oddzielnym kablem.Bo z tyłu samochodu nie weźmiesz,ponieważ za bardzo nie ma zskąd.To moja propozycja.Więc powodzonka.Pozdrowienia

0
  • #3 03 Wrz 2005 23:47
    szym10
    Poziom 17  

OK temat zakonczony.

Jesli chodzi o centralny zamek to wystarczylo podpiac alarm pod krancówke drzwi przednich kierowcy (otwieranie) a zamykanie na zielono czarnym kabelku przez podanie masy od przycisku zamykajacego drzwi. (kokpit)

Domykanie to wlutowalem sie w konsole i dzieki temu okienka sie zamykaja automatycznie.

Merc to byl A190, wiec sorki za pomylke.

Pozdrawiam

0