Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Pralka Hotpoint Ariston (nie znam dokładnego modelu, brak książki)

17 Gru 2018 05:34 378 4
 • Poziom 4  
  Witam. Czytałem posty innych użytkowników tutaj z tym samym problemem, tylko diagnozy były różne, więc napisałem nowy temat.
  Moja pralka zawiesiła się na ostatniej minucie prania i nie chce go zakończyć. Wcześniej był to program 6, więc postanowiłem prać innym programem 11. I dziś spotkało to samo co w prog. 6 (dołączam video):

  Link

  Postanowiłem zakończyć pranie, zbiornik z płynem do płukania był pełny, więc ustawiłem oddzielne płukanie z wirowaniem 35 minut i tu zakończyło się powodzeniem. Czyli płukać płucze, wirować wiruje, tylko w komplecie to nie działa, trzeba osobno załączać.

  Ktoś wie o co tu może chodzić? Wydaje mi się, że coś z programem/komputerem.

  Dodano po 7 [godziny] 28 [minuty]:

  Prałem ponownie tym programem 11, i tym razem problem nie wystąpił więc nie kumam.
 • Pomocny post
  Specjalista AGD
  Ile pralka ma lat? BARDZO ważne pytanie

  Jeśli 5 i więcej to do sprawdzenia moduł (wszystkie styki - szczególnie hydrostatu, kondensatory elektrolityczne), szczotki silnikowe oraz drożność układu hydrostatu
 • Poziom 4  
  no 5 lat będzie miała, może ponad,Dzięki za podpowiedzi ja jednak sam się za nią nie będę zabierał, to już nie na moją głowę. jak pisałem wyżej problem występuje czasami ,zawsze mogę zakończyć "wieczną minute" i włączyć osobno płukanie i wirowanie. Dziękuje wszystkim.