Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Samsung Galaxy xcover 3 - Nie mogę się zalogować do Messengera

17 Gru 2018 23:01 513 6
  • Poziom 12  
    Witam, messenger na smartfonie(chodzi o konto mojego brata). Pomóżcie mi proszę bo mnie strzeli. Po zaktualizowaniu wylogowało. Hasła nie pamięta - był cały czas zalogowany. Próbuję więc je zresetować, konto po wpisaniu numeru rozpoznaje prawidłowo, kod przychodzi od razu, przepisuję, zmieniam hasło, kontynuuję i od razu komunikat, że hasło jest nie prawidłowe(jeszcze go nawet nie wpisałem-chyba samo próbowało od razu zalogować)... niestety nie wiadomo jaki adres e-mail jest przypisany do konta - żona mu je zakładała - tak, też tego nie rozumiem, ale telefon i konto jest dobre. Próbowałem na innym telefonie i to samo - no i co robić ? Próbowałem też przed albo po aktualizacji zmniejszyć miejsce poprzez przerzucenie trochę MB na kart pamięci (jest taka opcja w Samsungu), ale już reinstalowałem apkę, więc chyba nie ma to znaczenia.
  • Poziom 4  
    chyba i tak automatycznie laczy cie z kontami ktore posiadasz w telefonie sprobuj usunac konta z telefonu i wgrac je na nowo
    Albo sprobuj wpisac imie i nazwisko i przypomnienie hasla na telefon
  • Poziom 12  
    CrooCool napisał:
    chyba i tak automatycznie laczy cie z kontami ktore posiadasz w telefonie sprobuj usunac konta z telefonu i wgrac je na nowo
    Albo sprobuj wpisac imie i nazwisko i przypomnienie hasla na telefon

Chyba w ogóle mnie nie zrozumiałeś
  • Poziom 12  
    konsum napisał:
    Na Fejsie jest zalogowany w telefonie?

Nie ma konta Facebook, jest tylko konto Messenger.

Dodano po 5 [minuty]:

leonov napisał:
    Dane aplikacji wyczyszczone ? Na komputerze, też nie mona się zalogować ? https://www.messenger.com/

Dane aplikacji nie czyszczą się wraz z reinstalką ? Wczoraj chyba próbowałem na komputerze, dziś spróbuję jeszcze raz. Ale wiesz, nie chodzi o zalogowanie się, tylko zresetowanie hasła, bo te co było nie pamięta, a nowe niby się zepsuje, a jednak nie, bo wyświetla się informacja po nieprawidłowym haśle. A po drugie napisałem, że próbowałem na innym telefonie, na którym aplikacja Messenger była zainstalowana pierwszy raz i było to samo.

Dodano po 23 [minuty]:

@leonov Wczoraj miałem to samo. Wyrzuca mnie do Facebooka, a brat ma tylko messengerem...
    Samsung Galaxy xcover 3 - Nie mogę się zalogować do Messengera
  • Poziom 12  
    Długa historia i skomplikowana. Okazało się, że były dwa konta na jednym numerze. Drugie nie wiadomo jak powstało, kiedy co i jak - nic. W każdym razie, udało się zalogować wpisując w loginie zamiast telefonu czy e-maila specjalny numer - identyfikator, który podpatrzyłem na swoim koncie na facebooku jaki to numer jest i udało się zalogować dzięki niemu... Pisałem na jakieś niby e-maile do facebooka, zlewka totalna...