Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmiana aktualizacja biosu laptop dell inspiron n5030

18 Dec 2018 11:52 390 7
  • Level 9  
    mam pytanie na temat zmiany lub aktualizacji biosu w laptopie dell inspiron n5030 jak to zrobić
  • Computers FAQ editor
    Wpisujesz w google: dell inspiron n5030 bios
    Klikasz w pierwszy link.
    Ściągasz narzędzie, uruchamiasz i czekasz aż się zaktualizuje :D

A w czym masz problem że chcesz aktualizować BIOS?
  • Level 33  
    Po co Ci ta aktualizacja? ona nic Ci nie wniesie do działania w tym lapku po za tym ,że może ładowarka przestać się komunikować z baterią i wtedy już nie odwrócisz tego procesu bez wizyty w serwisie.

• Level 35  
    _1KOKO wrote:
    Po co Ci ta aktualizacja? ona nic Ci nie wniesie do działania w tym lapku po za tym ,że może ładowarka przestać się komunikować z baterią i wtedy już nie odwrócisz tego procesu bez wizyty w serwisie.

A czemuż to?
  • Level 33  
    Bo odnotowałem takie przypadki wśród klientów.

• Level 35  
    Musisz mieć niezły przerób n5030 w dodatku z aktualizacjami BIOS i z taką usterką po aktualizacji, w moim systemie na ok 10k napraw mam w bazie 7 tych modeli i ani jeden na brak ładowania po aktualizacji, ale dobrze wiedzieć ;)
  • Level 33  
    Wyczuwam sarkazm :P ogólnie w dell-ach są problemy z komunikacją baterii z zasilaczem po aktualizacji biosu .

• Level 35  
    A tak to tak, każda aktualizacja to jakieś ryzyko, Acer dawał uszkodzone biosy, asus robił to nagminnie :) Nie wspomnę, że błędny zapis w kości nawet dobrym wsadem ubije laptopa, jeśli o to chodzi to popieram. :)