Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Megane Scenic - Spalanie dużej ilości Benzyny podczas jazdy na gazie,sza

Bartek1999kk 19 Dec 2018 21:53 468 5
    Bartek1999kk
    Level 3  
    Cześć chciałbym was prosić o wypisanie możliwie jak największej ilości przyczyn spalania dużej ilości PB na LPG mówię tutaj o ilości około 5l na 100km przy czym gazu pali 7l czyli razem 12,dodatkowo auto szarpie i na PB i Gazie i ma chwilowe braki reakcji na pedał gazu puszczenie i wciśnięcie od nowa pomaga,co więcej jak jest zimno auto ciężko kręci w pierwszej fazie rozruchu dopiero po 2 sek się rozkręca i odpala normalnie,w dodatku 2 z 4 wtrysków LPG jest lóźna a wypinanie tych wtrysków nic nie zmienia w pracy silnika natomiast kiedy wypnę pozostałe 2 silnik kuleje,instalacja sekwencja AG Compact wtryski Valtek Reduktor Tomassetto,wiem że przyczyn może być wiele proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami i wiedzą co to może być,mechanicy podpowiedzieli mi tak: Świece,kable,pochłaniacz par paliwa,padnięty wtrysk gazu który najprawdopodniej jest ustawiony tak że jak pada gazowy to włącza się benzynowy dla tego jego wypinanie nic nie zmienia w pracy silnika,więcej pomysłów nie mam i proszę was o pomoc.
    maiami
    Level 23  
    Napisz jeszcze o jakim silniku mówimy i z którego roku jest auto. Oraz czy jest to nowo założona instalacja czy problem zaczął występować nagle?
    Bartek1999kk
    Level 3  
    A no tak zapomniałem,rocznik 98 silnik 1.6e 8v 90km,Instalacja 7 letnia nwm dokładnie bo ja go kupiłem z gazem pół roku temu i po miesiącu dopiero dostrzegłem problem.
    anchilos
    Level 36  
    Bartek1999kk wrote:
    ,w dodatku 2 z 4 wtrysków LPG jest lóźna a wypinanie tych wtrysków nic nie zmienia w pracy
    Dwa gary pracują na benzynie , bo wtryskiwacze gazowe nie podają 'Cyklonu" . Pozdrawiam.
    Bartek1999kk wrote:
    koło 5l na 100km przy czym gazu pali 7l
    Masz prawidłowe proporcje 5l Pb na dwa cylindry i 7 l "cyklonu" też na dwa cylindry. Padnięte wtryski gazu.
    sebap
    Level 41  
    Kolego Bartek1999kk, w jakim celu dodałeś kolejny taki sam temat?