Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Megane Scenic - Spalanie dużej ilości Benzyny podczas jazdy na gazie,sza

Bartek1999kk 19 Dec 2018 21:53 405 5
    Bartek1999kk
    Level 3  
    Cześć chciałbym was prosić o wypisanie możliwie jak największej ilości przyczyn spalania dużej ilości PB na LPG mówię tutaj o ilości około 5l na 100km przy czym gazu pali 7l czyli razem 12,dodatkowo auto szarpie i na PB i Gazie i ma chwilowe braki reakcji na pedał gazu puszczenie i wciśnięcie od nowa pomaga,co więcej jak jest zimno auto ciężko kręci w pierwszej fazie rozruchu dopiero po 2 sek się rozkręca i odpala normalnie,w dodatku 2 z 4 wtrysków LPG jest lóźna a wypinanie tych wtrysków nic nie zmienia w pracy silnika natomiast kiedy wypnę pozostałe 2 silnik kuleje,instalacja sekwencja AG Compact wtryski Valtek Reduktor Tomassetto,wiem że przyczyn może być wiele proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami i wiedzą co to może być,mechanicy podpowiedzieli mi tak: Świece,kable,pochłaniacz par paliwa,padnięty wtrysk gazu który najprawdopodniej jest ustawiony tak że jak pada gazowy to włącza się benzynowy dla tego jego wypinanie nic nie zmienia w pracy silnika,więcej pomysłów nie mam i proszę was o pomoc.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    maiami
    Level 23  
    Napisz jeszcze o jakim silniku mówimy i z którego roku jest auto. Oraz czy jest to nowo założona instalacja czy problem zaczął występować nagle?
    Bartek1999kk
    Level 3  
    A no tak zapomniałem,rocznik 98 silnik 1.6e 8v 90km,Instalacja 7 letnia nwm dokładnie bo ja go kupiłem z gazem pół roku temu i po miesiącu dopiero dostrzegłem problem.
    anchilos
    Level 34  
    Bartek1999kk wrote:
    ,w dodatku 2 z 4 wtrysków LPG jest lóźna a wypinanie tych wtrysków nic nie zmienia w pracy
    Dwa gary pracują na benzynie , bo wtryskiwacze gazowe nie podają 'Cyklonu" . Pozdrawiam.
    Bartek1999kk wrote:
    koło 5l na 100km przy czym gazu pali 7l
    Masz prawidłowe proporcje 5l Pb na dwa cylindry i 7 l "cyklonu" też na dwa cylindry. Padnięte wtryski gazu.
    sebap
    Level 41  
    Kolego Bartek1999kk, w jakim celu dodałeś kolejny taki sam temat?