Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OVERMAX qualcore 7023 backup -

sonia_321 20 Dec 2018 16:04 1251 1
    sonia_321
    Level 12  
    Witam.
    Poszukuję pełnego backupu tabletu Overmax qualcore 7023.
    Moze w skrócie opiszę po co potrzebuje. Otóż tablet zaczął działać nieprawidłowo - zawieszal się., bardzo długo się uruchamiał itp. Hardreset niewiele pomógł. Tylko tyle że tablet uruchomił się normalnie ale co chwila wywala błąd ze jakiś proces google został zatrzymany. No więc nie pozostało nic innego jak wgrać od nowa firmware. Oryginalne firmware oczywiście dostępne w pomocy technicznej dla tego modelu na stronie Overmax. Nawet w trzech wersjach. Ale cóż z tego kiedy po wgraniu jakiejkolwiek wersji przestaje działać wyświetlacz. Oczywiście wyświetlacz na 100 % sprawny. Po prośbie pomocy wysłane do Overmax oczywiscie odpisano mi żeby tablet spakować i odesłać na gwarancji. Powiem tak - wartość tabletu znikoma i nie bardzo chce mi się bawić w odsyłanie do serwisu.
    Stąd moja prośba do kogoś kto posiada taki tablet i ma wiedzę i chęć aby zgrać pełny backup .
    Poniżej podaję dokładne oznaczenie modelu z obudowy:
    QUALCORE 7023 3G
    > OV-QUALCORE7023 3G(B)R
    > QUALCORE70233GBR20180100371.

Oczywiście przeszukałem wiele stron w poszukiwaniu firmware do tego modelu ale niewiele da się znaleźć. Szukałem również po oznaczeniu nadrukowanym na płycie głównej ale również bez rezultatu. Stąd moja prośba jak w temacie.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    gikerus
    Level 1  
    Witam,
    U mnie tak ze pojawia się taki problem, ja nawet nie mogę wykonać Hard RESET VOL+ + POWER , RESET + VOL+ nic nie daje tablet tylko się uruchamia ponownie