Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Nescafe Dolce Gusto - Nie dzała pompka

20 Gru 2018 19:58 558 6
  • Poziom 15  
    Witam posiadam taki ekspres w którym nie działa pompka po wyjęciu elektroniki okazuje się , że splony jest rezystor R103 oraz T400 może ktoś wie gdzie zdobyć schemat lub podpowie wartość rezystora i co to T400

• Specjalista AGD
    Znacząco ułatwi pomoc informacja cóż to za ekspres ;)
  • Poziom 15  
    Nie wiem co to za model nigdzie nie ma nalepki z typem, a jest sprzęt sąsiada może zdjęcia coś pomogą Nescafe Dolce Gusto - Nie dzała pompka Nescafe Dolce Gusto - Nie dzała pompka Nescafe Dolce Gusto - Nie dzała pompka Nescafe Dolce Gusto - Nie dzała pompka
  • Poziom 15  
    Witam. T400 to triac, a rezystor R103 330 om. Można to wywnioskować z układu obok do sterowania grzałką. Z powodu braku smd założyłem BTB12 układ pracuje poprawnie .Mam jeszcze problem z przłączaniem grąca zimna woda stop.Jest to wykonanie mały silniczek mechanika i nie bardzo wiem jak to ma działać , może ktoś wie i podpowie jak to zrobić.
  • Poziom 15  
    Jest to EKSPRES CIŚNIENIOWY KRUPS GENIO KP1509
  • Poziom 15  
    Witam. Problemem okazała się zembatka od przełącznika ciepłła stop zimna, przestawienie zębatki rozwiązało problem ekspres działa poprawnie.
  • Poziom 15  
    Witam. Problemem okazała się zembatka od przełącznika ciepłła stop zimna, przestawienie zębatki rozwiązało problem ekspres działa poprawnie.

Dodano po 2 [minuty]:

Witam. Problemem okazała się zembatka od przełącznika ciepłła stop zimna, przestawienie zębatki rozwiązało problem ekspres działa poprawnie