Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

saeco incanto classic S-class -

banditosp 21 Dec 2018 12:38 459 5
    banditosp
    Level 13  
    Witam , posiadam ekspres jak w temacie od 10 lat . Bardzo rzadko używany , stał nawet przez kilka lat nie odpalany . Od początku miałem taki problem , ze nie zawsze mimo podjęcia próby przechodziła woda przez kawę i wywalał wszystko do pojemnika na resztki . Teraz już wogóle nie chce zaparzać . Bez kawy woda przechodzi i leje się do szklanki z kawą nic się nie dziej pomimo tego że słychać buczenie . Wymieniłem wszystkie uszczelki i dalej nic się nie zmieniło . Może ktoś miał podobny problem ?
    sorier
    Level 27  
    Z kawy mielonej wsypanej miarką też nic nie wypływa?
    banditosp
    Level 13  
    Tak też jest taki sam efekt
  • Helpful post
    hurtovnik32
    Level 20  
    Na początek do kompletnego czyszczenia blok zaparzający.Szczególnie górna część z sitkiem i zaworkiem ciśnieniowym.Jeśli nie pomorze to do sprawdzenia pompka i tor wodny.Mogą być 2 przyczyny - spadła wydajność pompy lub słabo drożny układ przepływu wody.
    banditosp
    Level 13  
    tylko tego górnego sitaka nie wyczyściłem bo nie mam klucza , będę musiał kupić . Dzięki za podpowiedź .
    hurtovnik32
    Level 20  
    Nie potrzeba klucza.Odkręcasz 2 wkręty na górze bloku które trzymają łącznik spinający blok z wylewkami.Uwaga aby nie zgubić uszczelki,sprężynki i najważniejsze kulki która tam jest.Następnie od spodu masz cztery zatrzaski które należy poluzować i górna część zsuwa się do dołu.Zapamiętaj w jakiej pozycji była.Dół bloku jest uniwersalny a górę można założyć w czterech pozycjach.Potem śrubokręt Thorx i masz rozebrane.Jak możesz to podeślij zdjęcie góry bloku bo były dwie wersje.