Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Toyota Corolla Verso 2006 - Sterowanie z kierownicy

23 Gru 2018 14:22 1311 6
  • Poziom 6  
    Toyota Corolla Verso 2006 - Sterowanie z kierownicy Toyota Corolla Verso 2006 - Sterowanie z kierownicy Witam Was. Posiadam samoch鏚 Toyota Corolla Verso 2.2 d-cat 2006 mam ot騜 problem z rozgryzieniem p造tki do sterowania radiem z kierownicy. Wczoraj zmieni貫m radio fabryczne W58810 na Sony Xav 601bt. Sterowanie kierownicy dzia豉這 mi w oryginalnym radiu a w Sony ju nie powniewaz jest inna kostka ale to szczeg馧. Kostka przerobi na minijack. Tylko nie wiem jak zmieni rezystory w kierownicy aby to ze sob si komunikowa這. Mo瞠 kto z Was mia takie do鈍iadczenie z tym i m鏬豚y mi pom鏂. Toyota Corolla Verso 2006 - Sterowanie z kierownicy Toyota Corolla Verso 2006 - Sterowanie z kierownicy
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Wygl康a na to, 瞠 jest tam drabinka rezystancyjna, ale z niepotrzebnymi komplikacjami.

Troch zagmatwana ta p造tka i na zdj璚iu nie do ko鎍a jestem w stanie si zorientowa kt鏎璠y id 軼ie磬i i nie wida warto軼i rezystor闚, ale mo瞠sz je 豉two namierzy za pomoc miernika - pod陰cz do wyj軼ia i kolejno sprawdzaj jaka rezystancja jest na wyj軼iu dla przycisk闚 seek+, seek-, vol+, vol-. Z przyrost闚 mi璠zy kolejnymi przyciskami wyliczysz warto軼i kolejnych rezystor闚 i w ten spos鏏 je namierzysz na p造tce. Potem je zamieniasz zgodnie ze schematem poni瞠j

Opr鏂z tego usu dwa rezystory zaznaczone krzy篡kiem i wlutuj w nowe miejsca dwa kt鏎e wrzuci貫m na poni窺zym schemacie
    Toyota Corolla Verso 2006 - Sterowanie z kierownicy
  • Poziom 6  
    Yvr dzi瘯i wielkie za pomoc. Powiedz mi to pod Jacka mam pod陰czy 3 kable a nie 2?
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    damiank77 napisa:
    Yvr dzi瘯i wielkie za pomoc. Powiedz mi to pod Jacka mam pod陰czy 3 kable a nie 2?

Tak, tyle 瞠 po陰cz ze sob AU1 i AU2 (przylutuj do tip, a EAU do masy)
  • Poziom 6  
    Kolega z forum udzieli szczeg馧owych informacji gdzieki kt鏎ym wiem jak to zrobi i b璠zie dzia豉這.