Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki bluetooth firmy Silver Crest nie łącza sie z kinem domowym .

23 Gru 2018 22:55 393 4
  • Poziom 2  
    Posiadam kino domowe Samsung Blu-ray J7500W 1 000 W 5.1 i chciałem posłuchać wieczorami muzyki lub oglądać filmy DVD , koncerty wykorzystując słuchawki bezprzewodowe . Ale nie potrafią się połączyć z kinem domowym dodam tylko że telefon komórkowy który posiadam i to nie jednej firmy łaczy się z kinem domowym bo już to kilka razy robiłem . Dokładnie słuchawki Silver Crest Bluetooth On-ear Headphones (zakupione Lidl) .
  • Moderator - Komputery Serwis
    Nie jestem pewien, ale z tego co kojarzę kino domowe posiada BT umożliwiający np. odtwarzanie audio puszczonego z telefonu.
    BT nie wysyła sygnału audio na inne urządzenia, dlatego nie możesz słuchać na słuchawkach.
  • Poziom 2  
    Po czasie sobie zdałem sprawę z tego że BT działa tylko w jedna stronę , dopytywałem w serwisie Samsung ale oni jesli usłyszeli ze nie posiadam słuchawek samsung bezprzewodowych to nie mogą mi pomóc. Miałem nadzieje ze zmiana w ustawieniach coś pomoże . Z tego co znalazłem na forum w TV Samsung mozna wejśc na serwis i zmienić ustawienia TV myślałem że koś juz spotkał sie z tym problemem i zna jakieś możliwości ustawień w tym temacie . Dziękuje za odpowiedzi .

Dodano po 4 [minuty]:

"Zestawy kina domowego Samsung HT-J7750W i Samsung HT-J7500W są kompatybilne z bezprzewodowym systemem audio Multiroom, co umożliwia rozszerzanie zestawu o kolejne urządzenia zgodnie z naszymi potrzebami". Jak to się ma do słuchawek bezprzewodowych ?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Anin6 napisał:
    "Zestawy kina domowego Samsung HT-J7750W i Samsung HT-J7500W są kompatybilne z bezprzewodowym systemem audio Multiroom, co umożliwia rozszerzanie zestawu o kolejne urządzenia zgodnie z naszymi potrzebami". Jak to się ma do słuchawek bezprzewodowych ?

Poczytaj a wszystkiego się dowiesz =>
    https://cyfrowedomy.pl/multiroom-audio.html
  • Poziom 2  
    RADU23 napisał:
    Anin6 napisał:

Poczytaj a wszystkiego się dowiesz =>
    https://cyfrowedomy.pl/multiroom-audio.html

Dziekuje za podpowiedz .