Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Czytnik nawigacji Bmw e65

24 Gru 2018 00:01 339 5
  • Poziom 7  
    Witam, niedawno kupiłem BMW e 65 z 2002 roku. Poprzedni właściciel wymontowal z niego czytnik nawigacji, który znajduje się w bagażniku ponieważ był uszkodzony. Chciałbym się dowiedzieć czy musi być jakiś konkretny model czytnika. Troszkę sobie poczytałem na innych forach ale nie znalazłem odpowiedzi. Z tego co wyczytałem to są czytniki CD i DVD. Jakieś MK3 i MK4. Czy ja potrzebuje jakieś konkretnego modelu do swojego auta czy mogę kupić jakiś DVD i będzie działał? Znalazłem też jakiś tańszy dvd na stronie ale z opisem Japonia. Czy on też będzie pasował? Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 36  
    piachu1994 napisał:
    Podaj model radia jaki masz w samochodzie.

W 2002 r był tylko jeden model radia.
  • Poziom 7  
    Jak i gdzie mogę sprawdzić ten model radia?
  • Poziom 7  
    Witam, nie wiem czy to pomoże ale wszedłem do niby ukrytego menu w komputerze i zrobiłem parę zdjęć może uda się coś z tego wywnioskować. Nie znalazłem tam nawigacji ale to pewnie za sprawą tego że nie ma czytnika. Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 [img-1] Czytnik nawigacji Bmw e65 Czytnik nawigacji Bmw e65 [img-4]
  • Poziom 7  
    Dziękuję, pozdrawiam