Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór testera i programu do testowania LPG na androida

24 Gru 2018 04:20 141 1
  • Poziom 22  
    Witam Panowie :) mam pytanie odnośnie kabelka do testowania LPG, mam zakupiony z Projekttech na usb i o ile na laptopie mi wszystko działa mam kilka programów do różnych marek lpg i wiele swoich aut ogarnołem i wystroiłem . To mam większy problem jeździmy z kolega na rajdy off road. Do tej pory mieliśmy w Vitarce zwykła mieszalnikową instalke teraz montujemy większy silnik i będzie tam sekwencja, vitara tyra w cieżkim terenie czasami cała w wodzie i o ile gaz I generacji mogłem naprawić zweryfikować w terenie tak samo jak benzynę bo był gaźnik tak teraz przydał by się komputer na rajdzie żeby na szybko zdjagnozować usterkę i jakoś na szybko spróbować naprawić. Wiec mam kabalek na usb oraz tablet prestigo i czy sa jakieś programy na androida do LPG żeby działał na usb i pod tabletem ? I kolejne pytanie bo i komp do diagnozy benzyny by sie przydał patrzyłem na różne OBD na bloototh są i po 50 zł ale czy który kolwiek poradził by sobie z odczytem błędów z silnika suzuki baleno 1.6 z 95r bo taki montujemy do Vitarki za wszelkie rady bede wdzieczny. Bo jakoś nie wyobrażam sobie brać na rajd laptopa a taki tablecik był by idealny
  • Poziom 38  
    Jak dobrze kojarzę silnik G16B nie ma złącza OBD2 i nie podejdzie tam żaden tani fejs.
    Tam są kody migowe, zwierasz dwa piny i liczysz błyśnięcia lampki check i porównujesz z kartą kodów z błędami.