Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Video DownloadHelper sumowanie

25 Gru 2018 18:02 615 7
  • Poziom 3  
    Witam!
    Poszukuję rozwiązania następującego problemu. Pobieram plik filmowy programem Video DownloadHelper w przeglądarce Firefox. Plik pobiera się sprawnie [światłowód 160 Gb], ale potem następuje komunikat "sumowanie", który nawet dla niezbyt pojemnego pliku potrafi trwać godzinami. O co chodzi z tym"sumowaniem", wie ktoś? Zresztą problem występuje stosunkowo od niedawna, bo używam programu od lat i kiedyś tego czegoś nie było, po prostu następowało pobranie i finał. Czekam na pomysły...
  • Poziom 3  
    Na HDD rzecz jasna, na plik jedno połączenie. Jeśli chodzi o antywir, używam G-Data Internet Security i nie wydaje mi się aby on coś "bruździł", bo jeśli tak bywa, to pojawia się zawczasu stosowny komunikat. Nie wiem czy problem nie dotyczy tylko Youtube, bo jak pobieram czasem odcinki seriali z ipli, to pobiera raz dwa i sumowanie nie występuje. Może też ewentualnie chodzić o wielkość samego pliku, choć nie mam tutaj rozeznania...
  • Poziom 3  
    Konkretnie sytuacja wygląda tak, jak na załączonym obrazku. Wypisał mi, że plik 334MB "sumował" się będzie 1:47 min. Pobieranie trwało nawet nie wiem czy minutę...
    Video DownloadHelper sumowanie
  • Poziom 3  
    No być może. Nadziwić się jednak nie mogę, bo kiedyś przy używaniu tego programu nie było tego typu problemów. Pobierał po prostu i tyle. Szkoda, bo to w sumie fajne, przydatne narzędzie, a przez tą "operację" bardzo wiele traci...
  • Poziom 3  
    Zw względu na brak konkretnych podpowiedzi zamykam temat. Problemu nie udało mi się rozwiązać. Prawdopodobnie zdarzenie "sumowania" po pobraniu dotyczy plików typu *.webm, to udało mi się zaobserwować. Ale pewności nie mam.