Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki TV 43" w cenie około 1800 zł?

pirlo81 31 Dec 2018 15:18 1533 43
GoodRam konkurs
    User removed account
    Level 1  
  • GoodRam konkurs
    Ludwik XVI
    Moderator of RTV - what to buy
    Uważaj na skalowanie obrazu w modelach 4K Philipsa na 2018 rok. Kilku użytkowników forum zgłaszało z tym problemy.
    Coś Philipsowi nie wyszło i jest z tym problem.
  • GoodRam konkurs
    pirlo81
    Level 4  
    Dziękuję wszystkim za każdą sugestię i każdy głos. Najbardziej przekonujące były argumenty za Samsungiem UE43NU7442U i jeśli cena pozostanie na poziomie 1899zł to na niego się zdecyduję.
    User removed account
    Level 1  
    pirlo81
    Level 4  
    LOCOLOCO dziękuję za zaangażowanie, ale w dalszym ciągu podajesz tyko modele bez żadnych argumentów o ktore prosiłem.
    Samsung zamówiony, jutro odbieram.
    User removed account
    Level 1  
    adamej
    Level 10  
    - Witam Pana od "Philips 43PUS7303" , gdzie mogę dostać taki TV i w jakiej cenie ? Pobierznie przeszukałem NET (gł. Allegro) i na ten model nie natrafiłem , za to dużo jest 50 calowych z ozn. 7303.... a 43 calowych nie widziałem (((

Pyt. dodatkowe; Na jakim poziomie jest usterkowość TV Philips w porównaniu do innych marek.

pozdrawiam i dziękuję za info, Adamej.
    User removed account
    Level 1  
    pirlo81
    Level 4  
    Tv już jest u mnie. Muszę sie przyzwyczaić do rozmiaru po przesiadce z 32" oraz ciężko się dostosować do minimalistycznego pilota.
    Obraz HD z naziemnej niemieckiej tv bardzo dobry, mimo iż praktycznie nie był jeszcze przeze mnie kalibrowany.
    A propos, da radę znaleźć gdzieś ustawienia po kalibracji Samsunga UE43NU7442U
    User removed account
    Level 1