Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei P Smart i uszkodzony android

jadomjadom69 27 Dec 2018 21:09 1512 5
    jadomjadom69
    Level 3  
    Witam. Problem polega na tym że pan który podjął się wymiany wyświetlacza nie do końca oddał mi go w dobrym stanie być może stanie jeszcze gorszym. Chciałbym was poprosić o pomoc bo nie wiem w czym tak naprawdę jest problem. Telefon po wymianie ekranu działa i się włącza ale pokazuje się "Huawei eRecovery" jak na załączonym obrazku, po włączeniu opcji pobrania ostatniej wersji wyskakuje błąd, przywrócenie systemu również nic nie daje bo jest błąd i wyskakuje po nim 3 opcje. Proszę was o pomoc co może być tego przyczyna i czy da się to jakoś naprawić bo mi szkoda tego tele. Z góry ślicznie dziękuję, zdrowia i szczęścia winszuje

Huawei P Smart i uszkodzony android Huawei P Smart i uszkodzony android Huawei P Smart i uszkodzony android Huawei P Smart i uszkodzony android Huawei P Smart i uszkodzony android Huawei P Smart i uszkodzony android Huawei P Smart i uszkodzony android Huawei P Smart i uszkodzony android
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    nutergsm
    Moderator of GSM
    Oddaj telefon ponownie do naprawy. Serwisant który to robił niech naprawi swój błąd, jeżeli przed wymianą wyświetlacza wszystko działało.
    Mi to wygląda na zwarcie któregoś z przycisków vol.
    jadomjadom69
    Level 3  
    To prywatna osoba która miała zrobić dobrze, niestety on nie umie tego naprawić i oddał mi pieniądze co fakt nie tyle ile jest wart telefon ale oddał, a że telefon był dobry i mi go szkoda chcę go jakoś naprawić. Oba przyciski działają dobrze,jeżeli o to chodzi
  • Helpful post
    nutergsm
    Moderator of GSM
    No to udaj się do serwisu w swojej okolicy i opisz całą sytuację. Jak pisałem prawdopodobnie winny jest któryś z przycisków vol. Może jest dociśnięty do obudowy lub uległ uszkodzeniu.
    jadomjadom69
    Level 3  
    Dopowiem jeszcze że ponoć telefon uruchomił się za pierwszym razem podobno normalnie , a za drugim razem wyskoczyło właśnie to i od tamtej pory tak jest. Podobno też próbowali na różne sposoby zainstalować ponownie Androdia i dalej to samo więc odpuścił sobie
    jadomjadom69
    Level 3  
    Zaniosłem telefon do serwisu.