Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Szukam "sekretarki" na Androida, mój telefon to Xiaomi Mi6 z rootem.

28 Gru 2018 05:33 360 3
  • Poziom 10  
    Od dłuższego czasu poszukuję aplikacji na Androida która byłaby w stanie dzwoniącym do mnie osobom odtworzyć przygotowane nagranie a następnie rozłączyć. Przekopałem Sklep Google ale wszystkie robią to samo - odrzucają połączenie i wysyłają SMS-a.Próbowałem osiągnąć mój cel za pomocą Automagica ale też nie dał rady, zależałoby mi na tym aby gdy wybrany numer zadzwoni telefon ma automatycznie odebrać połączenie , odtworzyć moje nagranie i rozłączyć. Mój telefon ma wbudowanego blokera połączeń i SMS-ów który działa bardzo dobrze ale brak takiej opcji, jeśli to pomoże mój telefon to Xiaomi Mi6 z rootem.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Głupio się przyznać ale nie - już biorę się do poszukiwań - dzięki

Dodano po 18 [godziny] 20 [minuty]:

Niestety , to też nie to co prawda znalazłem jedną która ma możliwość nagrania swojego powitania a nawet wybrania gotowca w .mp3 ale brak opcji wyboru numerów do blokady - albo wszystko albo nic a nie o to mi chodziło.
    Bardziej zależy mi na czymś w rodzaju Blokady połączeń, za zamierzchłych czasów Symbiana była taka aplikacja - rewelacja , działała idealnie niestety programista z tego co się dowiedziałem już jej nie wspiera, nazwy nie pamiętam ale działało to tak ; wybierałem jakieś "czarne numery" które gdy zdzwoniły do mnie zostały połączone i odsłuchiwały przygotowane nagranie a następnie były rozłączane. Całość odbywała się w ta fajny sposób że nawet nic o tym fakcie nie wiedziałem dopiero gdy wybudzałem telefon było info. Ktoś coś jeszcze wie lub widział ? :lol:

Chyba kończę moje poszukiwania, to prawdopodobnie Święty Gral- próbowałem wykorzystać aplikację Automagic ,działa w moim przypadku rewelacyjnie ale tego jednego do końca nie chce zrobić. Gdy zwróciłem się do programisty na jego stronie dostałem odpowiedź że takie są ograniczenia Androida, na innym forum tematycznym też spotkałem się z taką odpowiedzią i wyjaśnieniem.
  • Poziom 10  
    Według mojej wiedzy po "przekopaniu" sieci nie ma aplikacji działającej według mojego kryterium.