Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oknoplast w jaki sposób ustawić krańcowe ustawienie tych rolet.

28 Gru 2018 15:11 735 4
  • Poziom 12  
    Witam
    Zakupiłem rolety do okien oknoplastu, z zamówienia wyczytałem że jest tam napęd EKO-R Senso zakres 3, do tego pilot Mobilus Cosmo L5.
    Monter wprowadził silnik w tryb programowania i niby jest wszystko fajnie, ale nie wiadomo w jaki sposób ustawić krańcowe ustawienie tych rolet. Czyli jeśli trzymam przycisk w dół to rolety się opuszczają do chwili kiedy go puszczę, a jak go zaprogramować żeby ustawiły się krańcowe położenia rolet w instrukcji dołączonej do pilota nic w sumie na ten temat nie pisze.
  • Pomocny post
    Moderator Zabezpieczenia Stacjonarne
    Firma montująca powinna zaprogramować i oddać do użytku prawidłowo działające rolety.
    Poza tym znasz typ i model więc wystarczy ze strony mobilusa ściągnąć instrukcję (jest ogólnie dostępna).
    Jeżeli jednak masz z tym problem to wstawiam poniżej...
  • Poziom 12  
    Ok. Dzięki. Spróbuję zaprogramować :-)
  • Poziom 12  
    Czy mógłby ktoś mi łopatologicznie wytłumaczyć jak zrobić te krańcówki? Nie mam dostępu do napędu bo jest zanitowany. Mam tylko włącznik roletowy simon 54, ludzie pomóżcie. Przyjeżdża do mnie monter zrobi jedną to mi druga padła, muszę się sam tego nauczyć bo zbankrutuję. Pilota mam jakiś g.... Cosmo L5. Instrukcje umiem ściągać ale nie działa jak to robię 😁, poproszę o instrukcję kogoś kto wykonywał programowanie albo samym włącznikiem lub tym g...ym włącznikiem. Pomocyyyyy

• Poziom 10  
    Dzień dobry, proszę o przesłanie nr telefonu na wiadomość PRIV - oddzwonimy i pomożemy.