Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pilot do mini wieży overmax ov-mw-01

zdzich4_39 28 Dec 2018 16:53 663 4
    zdzich4_39
    Level 9  
    Witam.Poszukuję pilota lub informacji jaki zamiennik można kupić do mini wieży OVERMAX OV-MW-01 ,Ewentualnie może jaki pilot uniwersalny dał by radę obsłużyć wieżę.(potrzebny jest kod )w necie nie ma za dużo informacji na ten temat
    Super_technik
    Level 15  
    Pokaż z instrukcji obsługi jak wygląda pilot.
    zdzich4_39
    Level 9  
    Niestety nie mam instrukcji do tej mini wieży .Zdjęcia pilota też nie znalazłem
    zdzich4_39
    Level 9  
    zdzich4_39 wrote:
    Witam.Poszukuję pilota lub informacji jaki zamiennik można kupić do mini wieży OVERMAX OV-MW-01 ,Ewentualnie może jaki pilot uniwersalny dał by radę obsłużyć wieżę.(potrzebny jest kod )w necie nie ma za dużo informacji na ten temat

Naprawdę nikt z kolegów nie może pomóc?.Pisałem do firmy Overmax w Poznaniu,ale okazuje się że nie mogą mi pomóc bo instrukcje i pozostałe rzeczy trzymają tylko przez pięć lat po zakończeniu produkcji.Może ktoś z userów posiada taki produkt .Po numerze oryginalnego pilota można dobrać coś z pilotów zastępczych.Ale trzeba znać kod do pilota zastępczego.Bez pilota praktycznie nie da się obsługiwać tej wieży poza odtwarzaniem płyt cd.Wszelkie inne funkcje są dostępne tylko z poziomu pilota.
    marian_227
    Level 6  
    Znalazłeś tego pilota? Pozdrawiam