Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Jaki jest schemat modułu skutera 4t 139qmb

28 Gru 2018 19:53 486 7
  • Poziom 2  
    Wiecie może jaki jest schemat do modułu jakie kolory gdzie są w tym module bo chciałbym podłączyć kabelki i je przeczyścić na początku. Ponieważ jest źle podłączone. Marka skutera to sym jet sport x 50
  • Poziom 2  
    Proszę tutaj są zdjęcia Jaki jest schemat modułu skutera 4t 139qmb Jaki jest schemat modułu skutera 4t 139qmb Jaki jest schemat modułu skutera 4t 139qmb Jaki jest schemat modułu skutera 4t 139qmb Jaki jest schemat modułu skutera 4t 139qmb
  • Poziom 38  
    Trzeba było od razu pisać że chodzi o pinout do skutera SYM.
    Okazuje się, że pinout jest inny niż przy chińczykach, ale wygląda na to że moduł na zdjęciach jest podłączony prawidłowo.
    Jaki jest schemat modułu skutera 4t 139qmb
    Tylko, że serwisówka jest do silnika 2T. Nie mam nic do silnika 4T z zapłonem DC-CDI, jedynie typowy układ AC-CDI lub ECU do gaźnika.
  • Poziom 2  
    Czyli możliwe że jak zero reakcji na przekręcnie kluczyka nic a z kopki też nawet nic to instalacja albo jak jest rozładowany akumulator bo kolega mówił że go odpalił i potem zgasił i zostawił a on go trzymał w garażu z tydzień gdy było zimno a w quadzie tak mam że jak naładuje akumulator a jest zimno i go nie odpalam to trzeba go naładować żeby odpalić
  • Poziom 38  
    To jest zapłon DC-CDI. Potrzebuje zasilania z akumulatora aby pracował. Tak więc naładowany akumulator musi być.
  • Poziom 12  
    Sprawdź (o ile występuje) czujnik nóżek do stawiania skutera. Styki mogły się utlenić i nie odpala.
  • Poziom 2  
    Dobra wszystko co pomogło to wysłany mi schemat modułu pinout ;0 wystarczył jeden źle podłączony kabelek aby nie było reakcji