Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Osuszacz powietrza .jaka marka

28 Gru 2018 21:17 249 4
  • Poziom 3  
    Witam.
    Mam problem gdyż mam malutkie mieszkanko ma około 25m2 w mieszkaniu nie ma pleśni grzyba na ścianie itp. Jednak utrzymuje się dziwny zapach jak w piwnicy wilgoci stechlizny bardzo nasiakaja nim ubrania jedzenie jest uciążliwy.Pan z budowlanki polecił kupić osuszacz jednak nie mam budżetu 500 zl (gdyby mnie było na niego stać to i bym się wyprowadzili problem z glowy)czy te tanie po 100 z np. Allegro rdza radę? Czy nie ma sensu wydawać pieniędzy i zbierać na porządny?zależy mi na czasie
  • Poziom 33  
    A może wynajmij na dobę za 30 zł osuszacz z wypożyczalni i zobacz co to da. Tam maja naprawdę profesjonalne sprzęty i działają rewelacyjnie. Ja kiedyś pożyczyłem i osuszałem piwnicę to w jedną dobę wyciągnął mi 50l wody.
    Przecież tego na co dzień nie będziesz używał.
  • Poziom 3  
    Nie myślałam o tym może i to jest wyjście .nie mam pojęcia ile czasu będzie trzeba to robić .spece takie ze jak przyjdą to nie wiedzą skąd to jest bo nie ma oznak na ścianach i dlogach no nic..wentylacja jest.gorzej jak po tygodniu nie będzie efektu jednak warto mi przejechać i się dowiedzieć.
  • Poziom 33  
    Maciejka1992 napisał:
    nie mam pojęcia ile czasu będzie trzeba to robić

to będzie bardzo dobrze widać na osuszaczu, jak będzie już coraz mniej wody w nim zostawać.
  • Poziom 3  
    Jest dużo domowych od 50 zl w górę różnej pojemności jednak jest tych osuszaczy tyle że ciężko je wszystkie sprawdzić który wybrac