Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ducato 2.5TDI 98r - nie działa wskaźnik temperatury + działa nawiew bez zapłonu.

cycoh 29 Gru 2018 13:38 81 1
  • #1 29 Gru 2018 13:38
    cycoh
    Poziom 9  

Witam mam Ducato 98r 2.5TDI wersja bez świec żarowych tylko ze świecą płomieniową.
    Mam problem że nie pokazuje mi temperatury non stop leży.
    Przy obudowie termostatu mam jeden czujnik jak na zdjęciu
    Ducato 2.5TDI 98r - nie działa wskaźnik temperatury + działa nawiew bez zapłonu.

jak zewrę z masą jedną nóżkę to świeci kontrolka przegrzania, jak drugą to nic się nie dzieje wskaźnik leży. mam jeszcze jedna wtyczkę dwupinową ale nie ma jej gdzie wpiąć.

druga sprawa to pobiera mi 0,69-0.8 A podczas postoju pojazdu co skutkuje w ciągu dwóch dni rozładowanym akumulatorem.
    Wentylator wycieraczki działają mi nawet jak mam wyjęty kluczyk...Bezpieczniki wyjmowane i spada pobór prądu jak wyciągnę bezpiecznik właśnie od wentylatora...
    Może ktoś coś poradzi ?

0 1
  • #2 30 Gru 2018 18:26
    krzysiozak
    Poziom 36  

cycoh napisał:
    Witam mam Ducato 98r 2.5TDI wersja bez świec żarowych tylko ze świecą płomieniową.
    Mam problem że nie pokazuje mi temperatury non stop leży.
    Przy obudowie termostatu mam jeden czujnik jak na zdjęciu

jak zewrę z masą jedną nóżke to świeci kontrolka przegrzania, jak drugą to nic się nie dzieje wskaźnik leży. mam jeszcze jedna wtyczkę dwupinową ale nie ma jej gdzie wpiąć.

druga sprawa to pobiera mi 0,69-0.8A podczas postoju pojazdu co skutkuje w ciagu dwóch dni rozładowanym akumulatorem.
    Wentylator wycieraczki działają mi nawet jak mam wyjęty kluczyk...Bezpieczniki wyjmowane i spada pobór prądu jak wyciagne bezpiecznik właśnie od wentylatora...
    Może ktoś coś poradzi ?

Co to jest:"dwupinową".

0