Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung sgh-x640 a PC

03 Wrz 2005 23:36 1382 3
  • Poziom 2  
    Sluchajcie proszę was o pomoc bo juz mam serdecznie konsultantów firmy samsung, to banda kmiotów która wyuczyła się tylko regułek i najlepiej jechać do nich przez całą polskę i zawieść cały sprzęt, wtedy raczą pomóc, hahahahahahaha Są niezmiernie dowcipni. Jak bedziesz kiedyś się zastanawiać czy kupić ten telefon to tylko ze względu na servis nie rób tego.
    Ale do rzeczy, mam oryginalny kabel co miało gwarantować że mój komputer zobaczy moją komórke, nic z tego, program pobrałem ze sterownikami z ich wspaniałej strony i nadal nic. WIĘC JESLI MOŻECIE MI POMÓC TO CO ZROBIĆ ŻEBY TO DZIAŁAŁO

Dodano po 45 [minuty]:

havar napisał:
    Sluchajcie proszę was o pomoc bo juz mam serdecznie dosyć konsultantów firmy samsung, to banda kmiotów która wyuczyła się tylko regułek i najlepiej jechać do nich przez całą polskę i zawieść cały sprzęt, wtedy raczą pomóc, hahahahahahaha Są niezmiernie dowcipni. Jak bedziesz kiedyś się zastanawiać czy kupić ten telefon to tylko ze względu na servis nie rób tego.
    Ale do rzeczy, mam oryginalny kabel co miało gwarantować że mój komputer zobaczy moją komórke, nic z tego, program pobrałem ze sterownikami z ich wspaniałej strony i nadal nic. WIĘC JESLI MOŻECIE MI POMÓC TO CO ZROBIĆ ŻEBY TO DZIAŁAŁO
  • Admin grupy GSM
    Masz tutaj opisy instalek, poczytaj może dowiesz się coś więcej niż wiedzą "konsultanci"
    pozdr

http://www.gsm2pc.pl/
  • Poziom 2  
    [/url]http://www.gsm2pc.pl/ Dokładnie ten sam problem ale tam też pozostał bez odpowiedzi, nie ma też nic na temat SGH-X640 :(
  • Poziom 10  
    Witam, mam taki sam problem jak Ty.... ale poddałem sie... odniosłem telefon do salonu... poczekam gdzieś moze ze 2 tyg ale dowiem sie co jest... jesli Cie to interesuje odezwij sie.... pozdrawiam GonzoFREE
    pawel-gonzo(malpa)o2.pl,gg:4175013