Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CarAudio Skoda Favorit

Łukash1987 03 Wrz 2005 23:56 1674 6
  • #1 03 Wrz 2005 23:56
    Łukash1987
    Poziom 10  

Witam! Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach, wiec proszę was o pomoc. Chciałbym żeby ktoś mi skomponował cały audio system do skody favorit (razem z odtwarzaczem cd z mp3). Taki żeby był fajny basik i wogóle ale taki raczej tańszy:). Fajnie by było jak byście podali orientacyjne ceny albo jakieś linki. No i powiem jeszcze że słucham techno, hip-hop to chyba cos pomoże nie??

A co do tego odtwarzacza to nie musi byc jakis firmowy, byle był dobry:)

• #2 04 Wrz 2005 11:44
    raveland
    Poziom 28  

najpierw podaj do jakiej ceny i ile glosnikow

• #3 04 Wrz 2005 11:45
    darekaudi4
    Poziom 10  

witam przedstawie ci jak sobie zrobilel car audio za nieduze pieniadze jednostke sterujaca pioneer deh-p7400r mp3
    wzmacniacz magnat 1x450watt
    glosnik w bagazniku to alphard 30cm (za nieduza kase wmiare dobry basik)
    no iglosniki w srodku to 10x lanzar(2x20cm,4x10cm, 4xtwiter)
    ja mam jeszcze kondensator ale nie jest wymagany

• #4 04 Wrz 2005 15:09
    sMaD
    Poziom 22  

tanio i źle czy tanio i przeciętnie :

Radio Pionier DEH od modelu 4700 w góre (od 450zł)

Przednie drzwi midbass Phonocar 129zł

Gwizdki Pyle 49zł

zwrotnice do tego ok 20zł sztuka (passywna)

Tylnia pólka elipsy Magnata w media markt widziałem za 149zł w miare dobre

tani sub to faktycznie jak jesteś laikiem to ci styknie Alphard SW1207Z lub CW1202C ok 130zł

do tego skrzynia ok 60zł

kable ok 100zł

i wzmacniacz jakiś najmniej 4x100watt rms, mostek na suba owale złączone jeden kanał, midbassy drugi i gwizki pod radio, opcjonalnie dobrze by było średnio-niskotonowe jeszcze w przednie drzwi i pod radio

wychodzi 1100zł bez wzmaka a na allegro dorwiesz jakiś za 300-400zł

Dodano po 6 [minuty]:

a tanio źle a grająco to

radio pionka deh4700 450zł

wzmacniacz alphard 2x300 300zł ( ale dużo lepszy jest Boschman PCH-8020 i ta sama cena)

deska rozdzielcza 8cm alphard dwódrożne ok 30zł komplet

przednie drzwi w fabryczne miejsca 13cm alphard dwódrożne ok 40zł komplet

tylne drzwi lub półka 16,5cm alhard dwódrożne ok 50zł

alphard CW1202C 130zł

kable ok 100zł

obudowa do suba ok 60zł

tutaj masz wszystko za ok 1100zł i będzie ci grało

• #5 04 Wrz 2005 18:49
    ptasznikos
    Poziom 17  

sMaD, jak Ty chcesz podpiąć owale pod jeden kanał, a midbasy pod drugi? A gdzie stereo....? Gratuluje pomysłu. A tak wogóle to uważam ze lepiej zrezygnowac z tych owali i do przodu kupic lepsze glosniki. Wtedy podpinasz w mostek subwoofer a na dwa pozostale kanaly przednie głośniki, z sopranami. A poza tym dlaczego sie upieracie przy pioneerze. Przeciez to jest straszna tandeta. Lepiej kupic jakiegos blaupunkta (nawet lekko uzywanego) lub najtanszego Alpine-a.

• #6 04 Wrz 2005 19:00
    kraz73
    Poziom 27  

Najpierw kup dobry odtwarzacz, i głośniki przednie np te Phonocary. Załóż to w całość i już masz jakąś jakość. Nie daj się złapać w produkcje niskobudżetowe, na dłuższą metę i tak je wymienisz. Rozejrzyj się po allegro starsze wzmacniacze mniej znanych marek chodzą za niewielkie pieniądze, Lightning Audio, Axton i kilka innych. Z subwoferami jest tak samo. Wczoraj widziałem Hertze HS165 są to raczej subwofery free air ale pięknie chodzą jako kickbasy, instalujesz dwa na przód jakąś średnicę i wysoki i możesz nie instalować suba w bagażniku. No może nie dokładnie, nie wiem ile chcesz basu jego ilość jest zależna od własnych upodobań ale HS165 chodzą naprawdę ładnie, niestety potrzebują wzmacniacza.

• #7 05 Wrz 2005 15:37
    sMaD
    Poziom 22  

ptasznikos

poprostu chłopcze podpinasz stronami prawy MIDBASS z OWALEM, lewy MIDBASS z OWALEM !! i masz stereo WYSTARCZY RUSZYĆ GŁOWĄ ! ! ! !

upieramy sie przy pioneerze bo chciał tanio, a tanie mp3 obojętnie jakiej firmy i tak jest kiepskim pomysłem lepiej kupić ALPINE na zwykłe płyty od 600zł zaczynają sie modele z pokrętłem (te wyższe) i dopiero można coś mówić o jakości grania i funkcjach, chociarz przyznam że radio z mp3 ma AntyShock i lepiej sie słucha zwykłych Cedeków, i tak mp3 niestety strasznie odcinają GÓRNE CZĘŚTOTLIWOŚCI. formaty raczej kiepski w dziedzinie CA. pozdro

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson