Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka Pralka do 1000zł o wym. 60 x 40 x 90 cm ładowana od góry?

MateuszMateusz88 02 Jan 2019 09:17 753 1
    MateuszMateusz88
    Level 3  
    Witam,
    Potrzebuję informacji jak naszybciej odnośnie najlepszej pralki do 1000zł - nie znam się całkowicie na pralkach, a w mieszkaniu padła pralka i muszę koniecznie do końca tego tygodnia kupić pralkę za maksymalnie 1000-1100zł o wymiarach 60 x 40 x 90 cm ładowana od góry, ponieważ tylko taka się zmieści we wnęce w kuchni.

Moja pralka, która teraz skończyła swój żywot to pralka: Whirlpool AWE 6730-P (Link).

Mój aktualny wybór nowej pralki to: Indesit BTW A61053 W (PL) (Link) - natomiast nie wiem czy ta pralka jest lepsza lub tak samo dobra jak poprzednia. Głównie zależy mi na bezproblemowej jak najdłuższej pracy.

Czekam na pomoc z Waszej strony.

I z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam,
    Mateusz.
    PanAGD
    Level 23  
    MateuszMateusz88 wrote:
    Mój aktualny wybór nowej pralki to: Indesit BTW A61053 W (PL)

Nie dam sobie ręki obciąć, ale z tego co kojarzę, to ten Indesit jest już robiony przez Whirlpoola. Więc jakościowo będzie podobnie jak w starym Whirlpoolu.
    MateuszMateusz88 wrote:
    Głównie zależy mi na bezproblemowej jak najdłuższej pracy.

Tego niestety nikt nie będzie w stanie stwierdzić, który model wytrzyma dłużej, a który krócej. Stosować się do zaleceń producenta, raz na jakiś czas odkamienić pralkę czy też puścić program bawełna na 90 stopni, żeby zlikwidować ogniska bakterii ;) i powinno być ok.