Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maszyna do szycia MEDION MD 17329

Toniczka 02 Jan 2019 17:17 3702 7
    Toniczka
    Level 1  
    Witam ,

Poszukuję instrukcji po polsku do maszyny Medion MD 17329
    Proszę o pomoc
    Maadzia__P
    Level 5  
    Znalazła Pani instrukcje?
    Pytam, bo zakupiłam taka na allegro i posiadam do niej instrukcje. :) A że pozwolę sobie zapytać, zadowolona jest Pani? Ja akurat nie narzekam, jak na takie pieniążki super szyję ciuszki. ?
    zadam64
    Level 38  
    Maadzia__P wrote:
    Znalazła Pani instrukcje ?
    Pytam, bo zakupiłam taka na allegro i posiadam do niej instrukcje :) . A że pozwolę sobie zapytac , zadowolona jest Pani ? Ja akurat nie narzekam , jak na takie pieniążki super szyję ciuszki 😉
    Maadzia__P
    Level 5  
    To nie jest ta instrukcja. Mam ten model i instrukcja do niej jest jak w załączniku. Instrukcje dostałam od sprzedającego gdzie kupowałam maszynę . Proszę nie sugerować się zdjęciem ze strony pierwszej instrukcji.
    zadam64
    Level 38  
    Maadzia__P wrote:
    To nie jest ta instrukcja. Mam ten model i instrukcja do niej jest jak w załączniku. Instrukcje dostałam od sprzedającego gdzie kupowałam maszynę . Proszę nie sugerować się zdjęciem ze strony pierwszej instrukcji.

Wiec prosze podac taki numer MSN jest na naklejce z modelem maszyny MD 17329.
    Maadzia__P
    Level 5  
    A panu ten numer do czego , że zapytam ? To chyba nie pan pisał post o instrukcje obsługi maszyny, tylko ktoś inny z tego co widzę. A poza tym Pan już ma instrukcje jak zauważyłam w poście wyżej.
    zadam64
    Level 38  
    Maadzia__P wrote:
    A panu ten numer do czego , że zapytam ? To chyba nie pan pisał post o instrukcje obsługi maszyny, tylko ktoś inny z tego co widzę. A poza tym Pan już ma instrukcje jak zauważyłam w poście wyżej.

To wystarczy post zamknac i juz.I jak juz to zwroty poprawnie sie pisze z duzej litery..